MOKSLEIVIAI Į VYRIAUSYBĘ

                 

                                                                           

Ieškome aktyvių, iniciatyvių ir gerai besimokančių moksleivių visoje Lietuvoje, užsienio šalyse esančiose lietuvių mokyklose. Norime sudaryti sąlygas patiems geriausiems baigiamųjų klasių moksleiviams tiesiogiai susipažinti su Lietuvos Respublikos Vyriausybės veikla ir tapti aktyvesniais piliečiais.

Projektą organizuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija. Projekto dalyviai turi galimybę iš arti pamatyti Lietuvos institucijų ir politikų veiklą bei jų kasdienį darbą ir savaitę patys dalyvauti šioje veikloje.

2017 m. projektas vyko devintą kartą iš eilės (rugpjūčio 21-25 d.). Sek informaciją ir dalyvauk „Moksleiviai į Vyriausybę“ 2018 metais (registracija dar neprasidėjo).

Registruokis užpildydamas anketą      arba      nusifilmuok ir gauk tiesioginį kelialapį.                       Visą svarbiausią informaciją rasi čia:

                                                                     

Stebėk projekto eigą socialiniame tinkle

 

Projektu:

  • skatiname domėjimąsi valstybės institucijų veikla,
  • supažindiname su darbo viešajame sektoriuje principais,
  • didiname LR Vyriausybės atvirumą ir skaidrumą,
  • skatiname piliečių aktyvumą,
  • supažindiname visuomenę su kasdieniu Vyriausybės darbu.

Projektas:

  • keičia nuomonę ir laužo stereotipus apie valstybės tarnybą;
  • griauna sienas tarp jaunimo iš skirtingų šalies regionų bei užsienio – projekte laukiami moksleiviai iš visos Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų;
  • sudaro galimybes realiai prisidėti prie pokyčių šalyje!

Savaitės praktika atliekama Vyriausybės kanceliarijoje arba vienoje iš keturiolikos ministerijų.

Projekto savaitę dalyviai bendrauja su Ministru Pirmininku, ministrais, dalyvauja posėdžiuose, susitikimuose, susipažįsta su institucijos, jai pavaldžių įstaigų darbu, atlieka institucijos jiems paskirtus darbus, bendrauja su žiniasklaida, rengia bendrą savaitės užduotį. 

Projekto kaštai: projektas organizuojamas praėjusių metų dalyvių, koordinuojamas ministerijų ir LR Vyriausybės kanceliarijos darbuotojų, paramą skiria valstybė ir privatus sektorius (draudimas, nakvynė, maitinimas, kanceliarinės prekės).

Projekto dalyviai: kviečiami dalyvauti visų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir užsienio šalių lietuvių bendrojo lavinimo mokyklų būsimi 12 (4 gimnazijos) klasės mokiniai ir abiturientai.

Atrankos kriterijai: motyvacija dalyvauti projekte, mokomųjų dalykų pasiekimai, visuomeninis aktyvumas.

 

2017 metų projekto partneriai:

                    

2017 metų projekto rėmėjai:

                                  

 

Dalyvauti projekte Tave kviečia:

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-03-15