KETVIRTASIS VEIKSMŲ PLANAS

Šiuo metu yra rengiamas 2018-2020 metų Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmų planas

  • 2018 m. balandžio 18 – gegužės 28 d. visuomenė buvo kviečiama teikti siūlymus ketvirtajam veiksmų planui viešosios konsultacijos metu. Su konsultacijos rezultatais galite susipažinti čia.
  • Birželio 4 d. 15-19 val. įvyko Atviros Vyriausybės popietė, kurios metu vyksiančiose idėjų dirbtuvėse taip pat buvo generuojami pasiūlymai veiksmų planui. Su renginio ataskaita galite susipažinti čia.
  • Birželio 14 d. 9-12 val. LR Vyriausybės kanceliarijoje įvyko atviras darbo grupės posėdis, kurio metu buvo apsispręsta dėl pagrindinių plano krypčių ir idėjų, kurios bus toliau plėtojamos apskritojo stalo diskusijose. Su posėdžio ataskaita galite susipažinti čia.
  • Rugpjūčio 22 d. 13-17 val. Tauragėje įvyko Atviros Vyriausybės popietė, kurios metu buvo aptarti NVO fondo ir NVO duomenų bazės įsipareigojimai. Diskusijos ataskaita rengiama. ​Renginio pranešimai prieinami čia: 
  • Spalio 15 d. vyks LRVK ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojama diskusija „Atviros Vyriausybės popietė: Viešųjų paslaugų perdavimas NVO ir bendruomenėms, kur link judame šiandien?“.  Kviečiame dalyvauti ir pildyti registracijos formą čia: http://epilietis.lrv.lt/formos/nvo-diskusija 

 

Dokumentai

Darbo grupė

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-10-01