Regioninės jaunimo politikos stiprinimas

DRAUGIŠKOS JAUNIMUI NOMINACIJOS

Siekdama suformuoti tinkamą visuomenės požiūrį į regioninę jaunimo politiką ir pasidalyti geraisiais jaunimo įtraukties pavyzdžiais, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su JPP „Kurk Lietuvai“ dalyviais renka „Draugišką jaunimui savivaldybę“ ir „Draugišką jaunimui verslą“. Nominantus konkursui galima teikti iki 2017 m. sausio 20 d.

Apklausos tikslas – nustatyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2017 m. steigiamų apdovanojimų „Draugiška jaunimui savivaldybė“ ir „Draugiškas jaunimui verslas“ nominantus, t. y. nustatyti geruosius pavyzdžius, kaip verslas ir savivaldybės prisideda prie jaunimo padėties gerinimo visoje Lietuvoje ir kaip įgyvendinama regioninė jaunimo politika savivaldybėse.

Apklausą gali pildyti trijų grupių atstovai:

Savivaldybių atstovai: pildo „Draugiškos jaunimui savivaldybės“ nominacijai gauti (klausimyną rekomenduojama užpildyti jaunimo reikalų koordinatoriui kartu su savivaldybės jaunimo reikalų taryba).

Verslo atstovai: pildo „Draugiško jaunimui verslo“ nominacijai gauti.

Jaunimo (14–29 m.) atstovai: pildo „Draugiško jaunimui verslo“ nominacijai gauti.

Paskutinis klausimas įtraukia 36 kriterijus. Prašome pažymėti tuos kriterijus, kuriuos atitinka savivaldybė arba verslas, ir pagrįsti juos trumpu tekstu (kuo konkrečiau aprašyti geruosius pavyzdžius). Svarbu, kad pavyzdžiai būtų aktualūs – ne senesni nei 2015 m. Prie kai kurių kriterijų nurodyti pavyzdžiai, skirti kriterijaus krypčiai paaiškinti. Nebūtina atitikti visus pavyzdžius, norint atitikti kriterijų.

Apklausą prašome užpildyti iki 2017 m. sausio 20 dienos.

 

  • Pasirinkite tik vieną
    Savivaldybės
    Verslo
    Jaunimo (14-29)
    0
  • 123
Paskutinė atnaujinimo data: 2017-01-19