Dalyvauk europiniame politinių iniciatyvų konkurse „Politikos inovacijų apdovanojimai“

Data

2018 05 29

Įvertinimas
0
renginys.png

Vilniaus politikos analizės institutas kartu su Europos Politikos inovacijų tinklu kviečia dalyvauti europiniame politinių iniciatyvų konkurse „Politikos inovacijų apdovanojimai“ („Innovation in Politics Awards“). Iškilmingas Europos politinių inovacijų apdovanojimų įteikimas vyks 2018 m. gruodžio mėnesį Vienoje, Austrijoje.

Konkurso tikslas – pastebėti, pristatyti ir pagerbti politikus, turinčius drąsos kūrybingai diegti naujoves ir gebančius pasiekti realių rezultatų, pagerinti žmonių gyvenimą, sustiprinti valstybę, nepriklausomai nuo jų politinių pažiūrų ir veiklos srities. Naujos idėjos gimsta ne tik globaliu ar nacionaliniu lygmeniu, bet ir savivaldybėse, bendruomenėse.

„Norime įvertinti visų lygių politikus, kurie įgyvendina sprendimus ryžtingai, ir suprasdami, ko reikia gyventojams, stengiasi tikslingai atliepti jų reikmes. Esame tikri, kad Lietuvoje yra tokių vertingų politikos inovacijų, kurias galėtų perimti ir kitos Europos valstybės“, - sako Vilniaus politikos analizės instituto direktorė Virginija Būdienė.

Apdovanojamos šių sričių politikos inovacijos: gyvenimo kokybės gerinimo, gerovės kūrimo, darbo vietų tobulinimo, gamtos apsaugos, kultūros (meno, švietimo ir mokslo), demokratijos, žmogaus teisių gynimo ir bendruomenių stiprinimo. Projektai vertinami pagal keturis kriterijus: inovatyvumo laipsnį, įtraukumą, patikimumą ir tvarumą.

Vilniaus politikos analizės institutas kviečia siūlyti apdovanojimams politines iniciatyvas, turinčias didžiausią poveikį žmonių gerovei nacionaliniame ar vietiniame lygmenyse. Paraiškos forma turi būti pateikta elektroniniu būdu iki  š.m. liepos 1 d. adresu: https://www.innovationinpolitics.eu/en/project-submit  arba atsiųsta adresu info@vilniusinstitute.lt

Politikos inovacijų iniciatyvoje dalyvauja Austrija, Belgija, Bulgarija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Italija, Lietuva, Lenkija, Švedija, Šveicarija ir Jungtinė Karalystė. 

Geriausios politinės iniciatyvos bus apdovanotos ir Lietuvoje.

Apie 2017 m. „Politikos inovacijų apdovanojimai“ daugiau skaitykite https://www.innovationinpolitics.eu/en/awards-2017

 

 

Daugiau informacijos kreiptis į Dalia Bankauskaitė, VPAI Medijų programos vadovė, dalia.bankauskaite@vilniusinstitute.lt; mb.tel. +370 612 25727.

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.