Kūrybinėse dirbtuvėse „Vizija 0“ – inovatyvių saugaus eismo priemonių paieškos

Data

2018 06 27

Įvertinimas
0
36291399_2125202647508178_6698847366151143424_o.jpg

Rytoj, ketvirtadienį, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Susisiekimo ministerijos inicijuotos kūrybinės dirbtuvės „Vizija 0“, kurių metu valstybės institucijos ir įstaigos kartu su socialiniais partneriais aptars saugaus eismo strategijos iki 2030 metų projektą ir leisis į naujų inovatyvių saugaus eismo priemonių paieškas. Rytoj 9 val. visi yra kviečiami stebėti tiesioginę dirbtuvių transliaciją!

„Raktas į sėkmę mažinant aukų skaičių keliuose yra aktyvi saugaus eismo švietėjiška veikla, saugi kelių ir gatvių infrastruktūra, saugios transporto priemonės ir glaudesnis visų mūsų bendradarbiavimas, siekiant bendro tikslo – eismo saugumo šalies keliuose ir gatvėse. Kūrybinės dirbtuvės „Vizija 0“ – tai dar viena galimybė visiems kartu padiskutuoti apie saugų eismą. Tikiu, kad nevyriausybinių organizacijų įtraukimas į saugaus eismo problemų sprendimą gali padėti atrasti naujų pažangių ir efektyvių priemonių“, – teigia susisiekimo ministras Rokas Masiulis. 

Renginyje socialiniams partneriams bus pristatytas Lietuvos saugaus eismo strategijos projektas, eismo saugumo situacija Lietuvoje bei kitose Europos Sąjungos šalyse. Kūrybinėse dirbtuvėse kviečiami dalyvauti Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos, Vairavimo mokytojų gildijos, Lietuvos vairuotojų sąjungos, Lietuvos automobilių klubo, Lietuvos pėsčiųjų asociacijos, Lietuvos dviratininkų bendrijos, Lietuvos autoverslininkų asociacijos, Lietuvos automobilininkų sąjungos, Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacijos „Transeksta“, Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuro asociacijos ITS Lietuva, taip pat Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovai.  

„Vizija nulis“ – tai Lietuvos saugaus eismo strategija, kuria siekiama ES nustatyto tikslo –  iki 2050 m. žūčių skaičių keliuose sumažinti iki nulio. Šios strategijos prioritetai – saugesnė eismo dalyvių elgsena, saugesni keliai ir gatvės, saugesnės transporto priemonės ir efektyvesnė pagalba po eismo įvykių. Lietuvos saugaus eismo strategijos projektas „Vizija 0“ pavasarį buvo pristatytas Valstybinės eismo saugumo komisijos posėdyje. Planuojama, kad Vyriausybė šią strategiją patvirtins iki šių metų  pabaigos.

Susisiekimo ministerijos informacija

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.