Nevyriausybinės organizacijos, mokslo ir studijų institucijos kviečiamos teikti paraiškas

Data

2018 05 04

Įvertinimas
0
FONDAS.png

Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo (toliau VVSS) taryba jau patvirtino 2018 m. prioritetus bei priemones pagal kuriuos bus finansuojami projektai. Tad Sveikatos apsaugos ministerija kviečia pareiškėjus aktyviai dalyvauti konkursuose.

Kviečiami visi norintieji teikti paraiškas prevencinių projektų, socialinių informacinių kampanijų, mokslo tyrimų projektų įgyvendinimui. Šiais projektais siekiama stiprinti visuomenės sveikatą, vykdant prevencinius projektus sveikos gyvensenos ir visuomenės psichikos sveikatos gerinimo srityse.

Fondo tikslas yra paremti tuos projektus, kurie atneša realią naudą visuomenei – tai šviečiamieji, prevenciniai projektai ar moksliniai tyrimai. Kurių dėka galima skatinti visuomenę gyventi sveikiau ir stiprinti savo psichinę sveikatą. Vienas iš svarbiausių tikslų – pasiūlyti žmonėms alternatyvą ir diegti visuomenėje supratimą, kad sveikas gyvenimo būdas yra įdomus ir prasmingas.

Iki šių metų  birželio 4 d. VVSS fondo taryba kviečia nevyriausybines organizacijas, mokslo ir studijų institucijas bei kitus juridinius asmenis teikti paraiškas šio fondo lėšoms gauti, kuriomis bus įgyvendinami  projektai.

2018 m. VVSS fondą iš viso skiriama 0,5 procento 2016 metų faktinių įplaukų iš akcizo pajamų, gautų už parduotus alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką, bei lėšų, gautų iš loterijų ir azartinių lošimų mokesčio.

 

Konkurso sąlygas ir išsamesnę informaciją galima rasti: Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje!

Sveikatos apsaugos ministerijos informacija
 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.