Papildomai 72 mln. eurų ES lėšų – sveikatos apsaugai bei darbo vietų ir gyventojų pajamų išsaugojimui

Data

2020 03 19

Įvertinimas
0
3456_43603a29abd1bf872fa3fed41960fec1.jpg

Įgyvendinant Vyriausybės patvirtinto Ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą ir siekiant kuo skubiau užtikrinti reikiamą finansavimą labiausiai nuo COVID-19 kenčiančioms sritims – sveikatos apsaugai bei užimtumui, šiandien Vyriausybė nutarė papildomai skirti Europos Sąjungos (ES) lėšų:

  •  Sveikatos apsaugos ministerijai 30 mln. eurų. Lėšos bus skirtos sveikatos apsaugos ir gydymo priemonių įsigijimui ir sudaryti sąlygas veiksmingai diagnozuoti, gydyti bei taikyti efektyvias kontrolės ir stebėsenos priemones COVID-19 atveju;
  • Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai 42 mln. eurų. Lėšos bus naudojamos remti dirbančius asmenis, kuriems paskelbta prastova dėl ekstremalios situacijos, susijusios su COVID-19. Šiam tikslui Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skirs dar 20 mln. eurų iš jau turimų ES lėšų.

Kitą savaitę Vyriausybėje vėl planuojama svarstyti ES investicijų skyrimo klausimą, šiuo metu vertinami lėšų poreikiai.

Primename, kad Vyriausybės sprendimas priimtas įgyvendinant COVID-19 plano priemonę „Perskirstyti 250 mln. eurų ES investicijų lėšų sveikatos, užimtumo ir verslo sritims“.

 

Finansų ministerijos informacija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.