Startavusioje Teisinių žinių olimpiadoje – klausimai ir apie asmens duomenų apsaugą

Data

2020 04 29

Įvertinimas
0
179_b5e36fac8f6f5de592a240c81711b6b9.png

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija prisideda organizuojant Teisinių žinių olimpiadą. Šiais metais parengėme keletą asmens duomenų apsaugos srities klausimų ir įsteigėme 4 prizus nugalėtojams. Moksleiviams ir kitiems visuomenės atstovams, planuojantiems atlikti visuomenei skirtą testą, primename, kad pagrindiniai asmens duomenų apsaugą reglamentuojantys teisės aktai yra šie:

Atkreipiame dėmesį, kad registracija į Teisinių žinių olimpiadą prasidėjo balandžio 22 d. ir truks iki gegužės 5 d.

Olimpiadoje kviečiami dalyvauti 5–8 klasių ir 9–12 klasių moksleiviai. Olimpiada vyks keliais etapais. Pirmasis etapas numatytas 2020 m. gegužės 6 d. nuotoliniu būdu internetinėje platformoje www.teisekiekvienam.lrt.lt. Jo metu 5–12 klasių mokiniai atsakys į iš anksto paruoštus testo klausimus. Geriausiai atsakę bus pakviesti į antrąjį finalinį olimpiados etapą, kuris vyks gegužės 14 d. taip pat nuotoliniu būdu internetinėje platformoje.

Gegužės 6 d. internetinėje platformoje www.teisekiekvienam.lrt.lt vyks ir tradicinis teisės žinių testas visuomenei, kuriame kiekvienas norintis galės pasitikrinti savo teisės žinias.  

Registracijos adresas: www.teisekiekvienam.lrt.lt
Olimpiados pristatymo filmukas>>
 


Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos informacija.
 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.