BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl vartojimo sutarčių

 • *

  Apklausos klausimai dėl vartojimo sutarčių dėl skaitmeninio turinio ir skaitmeninių paslaugų teikimo

  0
 • *

  1. Ar verslo subjektai turėtų būti atsakingi už skaitmeninio turinio ar skaitmeninių paslaugų netinkamą kokybę 2 metus nuo jų pateikimo ar ilgiau nei 2 metus (t. y. teisinės garantijos ir (arba) ieškinio senaties terminas vartotojo reikalavimams turėtų būti ilgesnis nei 2 metai)? Jeigu manote, kad turėtų būti taikomas ilgesnis terminas, – kokia turėtų būti termino trukmė? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  1
 • *

  2. Ar platformos paslaugų teikėjai (t. y. interneto platformos) visais atvejais turėtų būti laikomi skaitmeninio turinio pardavėjais (t. y. atsakingi už skaitmeninio turinio ar skaitmeninių paslaugų tinkamą pateikimą ir kokybę)? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  4
 • *

  3. Ar vartotojų apsaugos nuostatos turėtų būti taikomos ne tik vartotojams (fiziniams asmenims), bet ir kitiems asmenims, pavyzdžiui, nevyriausybinėms organizacijoms, startuoliams, smulkiojo ar vidutinio verslo subjektams? Jeigu – taip, kokiems asmenims? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  7
 • *

  4. Ar turėtų būti reglamentuotos vartotojo sutikimo tvarkyti jo asmens duomenis atšaukimo teisinės pasekmės sutarties galiojimui (ypač tais atvejais, kai vartotojui skaitmeninis turinys ar skaitmeninė paslauga teikiami tik už asmens duomenis)? Jeigu – taip, kokios turėtų būti tokio atšaukimo pasekmės sutarties galiojimui?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  10
 • 13
 • *

  Apklausos klausimai dėl vartojimo sutarčių dėl prekių pirkimo – pardavimo

  14
 • *

  1. Ar turėtų būti nustatyta vartotojo teisė iškart nutraukti sutartį (t. y. nereikalaujant prekės pataisymo ar pakeitimo), jeigu prekės trūkumai paaiškėja ne vėliau kaip per 30 dienų nuo prekės pristatymo?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  15
 • *

  2. Ar pardavėjas turėtų būti atsakingas už netinkamą prekės kokybę 2 metus nuo prekės pristatymo ar ilgiau nei 2 metus (t. y. teisinės garantijos ir (arba) ieškinio senaties terminas vartotojo reikalavimams turėtų būti ilgesnis nei 2 metai)? Ar turėtų būti nustatytas ilgesnis terminas tik tam tikroms produktų grupėms, pavyzdžiui, statybos produktams? Jeigu manote, kad turėtų būti taikomas ilgesnis terminas, – kokia turėtų būti termino trukmė? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  18
 • *

  3. Ar paaiškėjus prekės trūkumui, pardavėjo pareiga įrodyti, kad prekė pristatymo metu buvo tinkamos kokybės, taikytina 2 metus (vietoj 1 metų)? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  21
 • *

  4. Ar turėtų būti nustatyta vartotojo pareiga pranešti pardavėjui apie prekės trūkumą ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo trūkumo paaiškėjimo ar tokia pareiga nereikalinga? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  24
 • *

  5.  Ar turėtų būti nustatyta pardavėjo pareiga užtikrinti prekių atsarginių dalių prieinamumą arba pareiga informuoti vartotojus apie tai? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  27
 • *

  6. Ar turėtų būti nustatyti maksimalūs prekės taisymo arba pakeitimo terminai atskiroms prekių kategorijoms? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  30
 • *

  7. Ar platformos paslaugų teikėjai (t. y. interneto platformos) visais atvejais turėtų būti laikomi pardavėjais (t. y. atsakingais už prekės netinkamą kokybę)? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite vieną

  Taip

  Ne

  33
 • *

  8. Ar vartotojų apsaugos nuostatos turėtų būti taikomos ne tik vartotojams (fiziniams asmenims), bet ir kitiems asmenims, pavyzdžiui, nevyriausybinėms organizacijoms, startuoliams, smulkiojo ar vidutinio verslo subjektams? Jeigu – taip, kokiems asmenims? Kokie Jūsų argumentai?

  Pasirinkite  vieną

  Taip

  Ne

  36
 • 39
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-29