BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tarptautinė iniciatyva „Atviros Vyriausybės partnerystė“

Lietuva įsipareigojo siekti valdžios atvirumo 2011 m. prisijungusi prie tarptautinės iniciatyvos „Atviros Vyriausybės partnerystė“ (angl. Open Government Partnership), kuria siekiama padėti valstybėms atverti viešojo valdymo institucijas ir procesus visuomenei. 

Prie iniciatyvos yra prisijungusios daugiau kaip 70 valstybių visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie iniciatyvą: www.opengovpartnership.org.

Lietuva prie „Atviros Vyriausybės partnerystės“ iniciatyvos prisideda bendrakūrybos proceso metu, bendradarbiaujant institucijoms ir pilietinei visuomenei, parengdama ir įgyvendindama nacionalinį „Atviros Vyriausybės partnerystės“ veiksmų planą. Juo nustatomi dvejų metų laikotarpio atvirumo srities įsipareigojimai ir siekiami rezultatai. Veiksmų planas grindžiamas skaidrumo, visuomenės įtraukimo ir atskaitomybės principais.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-09