BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Svarbu žinoti

Kas gali dalyvauti?

Kviečiami dalyvauti visų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir užsienio šalių lietuvių bendrojo lavinimo mokyklų abiturientai ir būsimi 12 (4 gimnazijos) klasės mokiniai.

Kaip vyksta projektas?

Projekte dalyvauja 30 atrinktų dalyvių. Dalyviai paskirstomi po du. Savaitės praktiką jie atlieka vienoje iš keturiolikos ministerijų arba Vyriausybės kanceliarijoje. Dalis projekto veiklų vykdomos bendrai, dalyvaujant visiems 30 projekto dalyvių.

Projekto veiklų grafikas sudaromas visai darbo savaitei, nuo pirmadienio ryto iki penktadienio vakaro.

Ką veikia projekto dalyviai?

Projekto savaitę dalyviai bendrauja su Ministru Pirmininku, ministrais, dalyvauja posėdžiuose, susitikimuose, susipažįsta su institucijos, jai pavaldžių įstaigų darbu, atlieka institucijos jiems paskirtus darbus, rengia bendrą savaitės užduotį.

Laisvu metu dalyvių laukia neformalūs pokalbiai su žinomais Lietuvos žmonėmis ir kitos smagios veiklos! 

Kaip atrenkami dalyviai?

Atrankos kriterijai: motyvacija dalyvauti projekte, mokomųjų dalykų pasiekimai, visuomeninis aktyvumas. Projektų dalyvius iš užsiregistravusiųjų atrinks ir į praktikos vietas paskirs konkurso dalyvių atrankos komisija, sudaryta iš projekto organizatorių, partnerių, Švietimo mokslo ir sporto ministerijos bei kitų atstovų. Su atrinktais dalyviais bus susisiekta rugpjūčio mėn. pradžioje.

Ar tai kainuoja?

Dalyvavimas projekte yra nemokamas. Išlaidų gali pareikalauti kelionės į/iš Vilniaus (jei gyvente kitame mieste), taip pat pinigų gali prireikti smulkioms asmeninėms išlaidoms.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-25