BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atvirumo iniciatyvos

Organizacijos pavadinimas                                                                                    Iniciatyvos galimybės                                                            

 Nuoroda internete

NVO sektorius    
VŠĮ "Lietuva be šešėlio"
 
Suteikia galimybes žmonėms, pastebėjusiems nelegalios prekybos vietą,  greitai ir nesudėtingai pranešti apie ją internetu.

Visuomeninė organizacija "Baltosios pirštinės" 

 
Įgalina piliečius prisidėti prie skaidrių rinkimų užtikrinimo - pranešti apie pastebėtus nusižengimus.
VŠĮ "Tranparency international" Lietuvos skyrius
 
Padeda piliečiams surasti savo atstovus valstybinėse institucijose ir su jais susisiekti
 
NVO "Lietuvos žmogaus teisių centras"
 
Sudaro sąlygas nevyriausybinių organizacijų ir pažeidžiamų grupių atstovams formuoti žmogaus teisių diskursą, įtraukti į jį plačiąją visuomenę, organizacijas, stiprinti šių organizacijų ir piliečių ryšį.
VŠĮ "Žmogaus teisių balsas"
 
Leidžia piliečiams diskutuoti ir dalintis naujienomis, kurios yra susijusios su žmogaus teisėmis.
Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas Tai racionalaus balsavimo sistema internete, leidžianti atsakius į klausimus sužinoti, kuris politikas yra arčiausiai piliečio pažiūrų.

http://www.manobalsas.lt/index/index.php

„Peticijos.lt“ Leidžia elektroniniu būdu išreikšti pritarimą reikalingiems keisti teisės aktams.

https://www.peticijos.lt/kurti/

Politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ Leidžia elektroniniu būdu užduoti klausimą politikui.

https://www.zinaukarenku.lt/klausimai/

Valstybės įstaigos    
Aplinkos ministerija Leidžia elektroniniu būdu pranešti apie galimą aplinkos įvykį ar pažeidimą ir pažymėti įvykio vietą e. žemėlapyje

https://aakis.am.lt/portal/aakisEventReportFormInput.action

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos Suteikia galimybę elektroniniu būdu pranešti apie galimas nelegalias statybas.
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos Suteikia galimybę elektroniniu būdu pranešti apie galimus mokestinius pažeidimus.
Valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Sudaro galimybes pranešti apie galimus nelegalaus darbo atvejus.

https://www.vdi.lt/Forms/Nelegalus_pranesk.aspx

SODRA prie  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Leidžia gauti viešuosius draudėjų duomenis.

https://www.sodra.lt/lt/paslaugos/informacijos-rinkmenos
Sveikatos apsaugos ministerija

Suteikia galimybę elektroniniu būdu pranešti apie galimus sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų ar įstaigų  neteisėtus veiksmus, nusižengimus ir galimą piktnaudžiavimą.

https://sam.lrv.lt/lt/pranesk

Nacionalinė tesimų adinistracija (Teisingumo ministerija)

Leidžia elektroniniu būdu susipažinti su bylos eiga ir medžiaga, pristatyti teismo procesinius dokumentus, sumokėti žyminį mokestį, teismo paskirtas baudas ir pan.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (Vidaus reikalų ministerija) Suteikia galimybę elektroniniu būdu pranešti apie galimas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veiklas.

https://www.stt.lt/lt/praneskite-apie-korupcija/palikite-pranesima-cia/

 
Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos Suteikia galimybę elektroniniu būdu pranešti apie galimus Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

http://www.pasienis.lt/lit/IMG/3

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos Sudaro sąlygas elektroniniu būdu pranešti policijai apie galimai nusikalstamą veiką, eismo įvykį ar kitą pažeidimą.

https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.policija.app

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos Sudaro galimybes elektroniniu būdu pranešti apie asmenų, gaunančių ar pretenduojančių gauti Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei, galimus piktnaudžiavimo atvejus.
Savivaldybės    
Panevėžio r. savivaldybė Suteikia galimybes gauti paslaugas elektroniniu būdu, registruoti rajono problemas „Problemų žemėlapyje“.

http://www.panrs.lt/index.php?-1487214060

http://panrs.maps.arcgis.com/apps/GeoForm/index.html?appid=db8a00fe54f248ada865ff12eff61910

Šiaulių m. savivaldybė Suteikia galimybę pranešti apie pažeidimus, trūkumus, piktnaudžiavimą, neteisėtus veiksmus ar neveikimą, korupciją, rasti atvirus duomenis.  

https://www.siauliai.lt/Prane%C5%A1k%20apie%20pa%C5%BEeidim%C4%85697

 
Varėnos r. savivaldybė Suteikia galimybę užregistruoti iškilusią problemą „Problemų žemėlapyje“, gauti paslaugas elektroniniu būdu.

https://problemos.varena.lt/

Vilniaus m. savivaldybė Suteikia galimybę gauti paslaugas elektroniniu būdu, rasti atvirus duomenis, pranešti apie miesto problemas.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-08-26