BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Peticijų komisija

Data

2015 10 09 d.

Nuo

11:00

Svarstyti klausimai

1. Dėl Milvydo Juškausko peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2010 m. rugsėjo 27 d. įsakymo Nr. D1-825 ,,Dėl statybos techninio reglamento STR 1.12.08:2010 ,,Statinių naudojimo priežiūros tvarkos aprašas“ patvirtinimo“ pakeitimo tenkinimo.

2. Dėl Povilo Preikšos ir kitų kreipimosi ,,Dėl bausmių vykdymo bei suėmimo vykdymo įstatymuose numatytų bausmių peržiūrėjimo“ pripažinimo peticija.

3. Dėl Valerij Janč ir kitų kreipimosi ,,Dėl bausmių vykdymo bei suėmimo vykdymo įstatymuose numatytų bausmių peržiūrėjimo“ pripažinimo peticija.

4. Dėl Tautvaldo Sauniškio kreipimosi ,,Dėl bausmių vykdymo bei suėmimo vykdymo įstatymuose numatytų bausmių peržiūrėjimo“ pripažinimo peticija.

5. Dėl Liudviko Ragauskio kreipimosi ,,dėl reikalavimo Lietuvos Respublikos Vyriausybei priimti administracinį aktą dėl apklausos vietos gyventojų organizavimo Vilniaus miesto ribų nustatymo“ pripažinimo peticija.

6. Dėl Jurgio Bagužio kreipimosi Dėl krovininių automobilių N1 apmokestinimo pripažinimo peticija.

7. Dėl Antano Algimanto Miškinio kreipimosi dėl Atsiskaitymo už patiektą geriamąjį vandenį ir suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas tvarkos aprašo papildymo pripažinimo peticija.