BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Peticijų komisija

Data

2020 07 23 d.

Nuo

14:00

iki

14:30

Svarstyti klausimai

1. Komisijos posėdžio darbotvarkės tvirtinimas.

2.  Peticijos dėl statybos techninio reglamento STR 1.05.01:2017 „Statybą leidžiantys dokumentai. Statybos užbaigimas. Statybos sustabdymas. Savavališkos statybos padarinių šalinimas. Statybos pagal neteisėtai išduotą statybą leidžiantį dokumentą padarinių šalinimas“, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2016 m. gruodžio 12 d. įsakymu Nr. D1-878, 4 priedo „Atvejai, kada statytojo teisei įgyvendinti nereikia žemės sklypo valdyti nuosavybes teise arba valdyti ir naudoti kitais Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytais pagrindais“ 1.6 papunkčio pakeitimo nagrinėjimas iš esmės ir sprendimas dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų tenkinimo.

3.  Kreipimosi dėl karantino stabdymo pripažinimas peticija. 

Priimti sprendimai

1. Komisijos posėdžio darbotvarkės tvirtinimas

NUTARTA (bendru sutarimu). Pritarti posėdžio darbotvarkei.

2. Peticijos dėl statybos techninio reglamento STR 1.05.01:2017 „Statybą leidžiantys dokumentai. Statybos užbaigimas. Statybos sustabdymas. Savavališkos statybos padarinių šalinimas. Statybos pagal neteisėtai išduotą statybą leidžiantį dokumentą padarinių šalinimas“, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2016 m. gruodžio 12 d. įsakymu Nr. D1-878, 4 priedo „Atvejai, kada statytojo teisei įgyvendinti nereikia žemės sklypo valdyti nuosavybes teise arba valdyti ir naudoti kitais Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytais pagrindais“ (toliau – 4 priedas) 1.6 papunkčio pakeitimo nagrinėjimas iš esmės ir sprendimas dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų tenkinimo.

NUTARTA (bendru sutarimu):

teikti Lietuvos Respublikos Vyriausybei išvadą: pasiūlyti Vyriausybei netenkinti Pareiškėjų peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų.

3. Kreipimosi dėl karantino stabdymo pripažinimas peticija.

NUTARTA (bendru sutarimu):

nepripažinti Pareiškėjų kreipimosi peticija.