BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Peticijų komisija

Data

2022 09 08 d.

Nuo

13:00

iki

14:00

Svarstyti klausimai

1. Peticijos dėl valstybinių veterinarijos klinikų steigimo po vieną kiekvienoje savivaldybėje, nemokamos pirmosios veterinarijos pagalbos ir kastracijos / sterilizacijos paslaugų už minimalią kainą užtikrinimo nagrinėjimas iš esmės ir sprendimas dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų tenkinimo.

2. Peticijos dėl Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2020 m. birželio 11 d. įsakymu Nr. 1R-164 „Dėl Advokatų kvalifikacinio egzamino ir advokatų veiklos organizavimo egzamino laikymo ir apmokėjimo tvarkos aprašo ir Advokatų kvalifikacinio egzamino ir advokatų veiklos organizavimo egzamino programos patvirtinimo“ patvirtintos Advokatų kvalifikacinio egzamino ir advokatų veiklos organizavimo egzamino programos II–XII skyrių panaikinimo nagrinėjimas iš esmės ir sprendimas dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų tenkinimo.

Priimti sprendimai

1. Teikti Vyriausybei išvadą – pasiūlyti Vyriausybei netenkinti pareiškėjos peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų.

2. Teikti Vyriausybei išvadą – pasiūlyti Vyriausybei netenkinti pareiškėjo peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų.