BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atviros Vyriausybės savaitė: viešojo sektoriaus atvirumo galia

Registracija į nuotolines diskusijas

Tarptautinė iniciatyva „Atviros Vyriausybės partnerystė“ gegužės 16–20 d. skelbia Atviros Vyriausybės savaitę. Ji skirta skleisti žinią apie atvirumo iniciatyvas, skatinti diegti viešojo valdymo inovacijas, suteikiančias vis didesnes galimybes visuomenei įsitraukti į sprendimų priėmimą.

Vyriausybės kanceliarija kviečia viešojo, privataus ir nevyriausybinio sektoriaus atstovus kartu paminėti šią savaitę dalyvaujant diskusijose svarbiausiomis atvirumo temomis. Diskusijos vyks nuotoliniu būdu. 

 

Gegužės 19 d. 14.00–15.00 val.

Skaidrumo galia | Kodėl svarbu veikti skaidriai?

Diskusijos metu bus svarstoma apie skaidrumo naudą ir vertę organizacijai bei visuomenei, skiriamas dėmesys skaidriam lėšų naudojimo aspektui ir diskutuojama apie tai, ar visuomenė jaučia poreikį žinoti, kaip panaudojamos viešosios lėšos.

Diskusijoje dalyvaus Aukok.lt, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Viešųjų pirkimų tarnybos, Vilniaus šilumos tinklų ir iniciatyvos „Baltoji banga“ atstovai. Diskusiją moderuos „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovė Ingrida Kalinauskienė. 

 

Gegužės 20 d. 10.00–11.00 val.

Dalyvavimo galia | Kaip išgirsti piliečio balsą?

Diskusijos metu bus aptariamos galimybės, kaip sukurti sąlygas į valstybės gyvenimą įtraukti visuomenę, kodėl svarbu tinkamai užduoti klausimą siekiant išgirsti piliečio balsą bei kokios yra valstybės, savivaldos ir tarptautinės patirtys įgyvendinant dalyvavimo principą kasdienėse veiklose.

Praktinėmis įžvalgomis ir patarimais pasidalins Piliečių mokslo asociacijos, Tauragės r. savivaldybės, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos, Skurdo mažinimo tinklo ir „Kurk Lietuvai“ atstovai. Diskusiją moderuos Vyriausybės kanceliarijos Atviros Vyriausybės skyriaus atstovė Ieva Kimontaitė.

 • *

  Dalyvio vardas ir pavardė

  0
 • *

  El. pašto adresas

  1
 • *

  Atstovaujama organizacija / įstaiga

  2
 • *

  Pareigos

  3
 • *

  Asmens duomenų tvarkymas

  Išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą pateikiama Vyriausybės kanceliarijos interneto svetainės skiltyje ,,Asmens duomenų apsauga“.

  Sutinku, kad renginio organizatoriai mano pateiktus asmens duomenis tvarkytų registracijos į konferenciją tikslu. Žinau, kad bet kuriuo metu galiu atšaukti savo sutikimą, tačiau tai nedaro poveikio duomenų tvarkymo teisėtumui iki susitikimo atšaukimo. 

  Esu informuotas, kad renginio metu gali būti fotografuojama/filmuojama, o ši medžiaga siekiant teisėto intereso informuoti visuomenę apie Vyriausybės, Ministro Pirmininko, Vyriausybės kanceliarijos veiklą tikslu gali būti skelbiama Vyriausybės interneto svetainėje www.lrv.lt ir/ar Vyriausybės paskyrose socialiniuose tinkluose. Žinau, kad turiu teisę nesutikti su tokiu asmens duomenų tvarkymu dėl su mano konkrečiu atveju susijusių priežasčių.

  4
 • 5
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-19