BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Registracija į diskusiją dėl atviros Vyriausybės koordinavimo modelio

Atviros Vyriausybės grupė kviečia piliečius ir suintresuotas grupes aptarti ir patobulinti Atviros Vyriausybės koordinavimo modelio dokumentą.

Birželio - liepos mėnesiais vykusių apklausų ir interviu ciklo metu buvo surinktos įvairių tikslinių grupių (NVO, viešojo sektoriaus, savivaldos atstovų, akademikų ir kt.) nuomonės, idėjos ir pasiūlymai apie tai, kaip efektyviai galėtų būti koordinuojamas atviras viešasis valdymas. Apibendrinus visą surinktą informaciją ir tarptautinių organizacijų rekomendacijas buvo parengtas Atviros Vyriausybės koordinavimo modelio juodraštinis dokumentas, kurį siekama aptari ir patobulinti su suinteresuotų šalių pagalba. 

RUGSĖJO 23 D. 13-14 VAL. - kviečiame nuotoliniu būdu dalyvauti atviroje diskusijoje apie dokumentą ir renginio metu išsakyti savo pastabas bei pasiūlymus. 

Konsultacijos tikslas: Surinkti suinteresuotų šalių nuomones ir pasiūlymus dėl Atviros Vyriausybės koordinavimo modelio juodraščio ir jo tobulinimo.

Tikslinės grupės: Konsultacijoje kviečiami dalyvauti NVO, verslo, mokslo, viešojo sektorių atstovai, jaunimas ir garbingo amžiaus piliečiai, pasaulio lietuviai ir regionų gyventojai. Dalyvių įvairovė yra vienas iš sėkmės rodiklių, siekiant kuo platesnio visuomenės grupių susitarimo.

Daugiau informacijos: 

Registracija vyksta iki rugsėjo 22 d. 17 val.

 

 • *

  Dalyvio vardas ir pavardė

  0
 • *

  El. pašto adresas

  1
 • *

  Atstovaujama organizacija / įstaiga

  2
 • *

  Gyvenamoji savivaldybė

  3
 • *

  Specialieji poreikiai

  Įvardinkite negalią, sutrikimą ar kt., jei toks yra.

  4
 • *

  Asmens duomenų tvarkymas

  Išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą pateikiama Vyriausybės kanceliarijos interneto svetainės skiltyje ,,Asmens duomenų apsauga“.

  Sutinku, kad renginio organizatoriai mano pateiktus asmens duomenis tvarkytų registracijos į viešąją konsultaciją dėl atviros Vyriausybės modelio tikslu. Žinau, kad bet kuriuo metu galiu atšaukti savo sutikimą, tačiau tai nedaro poveikio duomenų tvarkymo teisėtumui iki susitikimo atšaukimo. 

  Esu informuotas, kad renginio metu gali būti fotografuojama/filmuojama, o ši medžiaga siekiant teisėto intereso informuoti visuomenę apie Vyriausybės, Ministro Pirmininko, Vyriausybės kanceliarijos veiklą tikslu gali būti skelbiama Vyriausybės interneto svetainėje www.lrv.lt ir/ar Vyriausybės paskyrose socialiniuose tinkluose. Žinau, kad turiu teisę nesutikti su tokiu asmens duomenų tvarkymu dėl su mano konkrečiu atveju susijusių priežasčių.

  5
 • 6
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-15