BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Registracija į viešąją konsultaciją dėl atviros Vyriausybės sampratos

Registracijos anketa

Atviros Vyriausybės grupė kviečia piliečius susitarti, kas mums visiems yra Atvira Valstybė. Šis susitarimas bus pamatas visus metus kuriamam ir vystomam atviros Vyriausybės plėtros modeliui. Konsultacijose, pasitelkiant įtraukius, kūrybinius metodus, svarstysime, ką kiekvienam piliečiui reiškia atvira valdžia, kokiais principais reikia vadovautis, siekiant daugiau atvirumo, kaip praktiškai atvirumas gali atsispindėti mūsų elgesyje.   

Konsultacijos tikslai: Surinkti kuo įvairesnių suinteresuotų šalių nuomones ir drauge atrasti bendrus vardiklius dėl atviros Vyriausybės sampratos bei atvirumo principų taikymo.  

Tikslinės grupės: Renginiuose kviečiami dalyvauti NVO, verslo, mokslo, viešojo sektorių atstovai, jaunimas ir garbingo amžiaus piliečiai, pasaulio lietuviai ir regionų gyventojai. Dalyvių įvairovė yra vienas iš sėkmės rodiklių, siekiant kuo platesnio visuomenės grupių susitarimo. 

Daugiau informacijos: https://epilietis.lrv.lt/lt/konsultacijos/susitarkime-del-atviros-vyriausybes-sampratos-viesoji-konsultacija 

Kviečiame pildyti registracijos anketą ir joje pažymėti, kurią dieną dalyvausite konsultacijoje. 

 

0%
 • *

  Dalyvio vardas ir pavardė

  0
 • *

  El. pašto adresas

  1
 • *

  Atstovaujama organizacija / įstaiga

  2
 • *

  Gyvenamoji savivaldybė

  3
 • *

  Kurią dieną dalyvausite konsultacijoje?

  BIRŽELIO 16 D. 13-17 VAL. (trečiadienis)

  BIRŽELIO 21 D. 13-17 VAL. (pirmadienis)

  4
 • *

  Asmens duomenų tvarkymas

  Išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą pateikiama Vyriausybės kanceliarijos interneto svetainės skiltyje ,,Asmens duomenų apsauga“.

  Sutinku, kad renginio organizatoriai mano pateiktus asmens duomenis tvarkytų registracijos į viešąją konsultaciją dėl atviros Vyriausybės sampratos tikslu. Žinau, kad bet kuriuo metu galiu atšaukti savo sutikimą, tačiau tai nedaro poveikio duomenų tvarkymo teisėtumui iki susitikimo atšaukimo. 

  Esu informuotas, kad renginio metu gali būti fotografuojama/filmuojama, o ši medžiaga siekiant teisėto intereso informuoti visuomenę apie Vyriausybės, Ministro Pirmininko, Vyriausybės kanceliarijos veiklą tikslu gali būti skelbiama Vyriausybės interneto svetainėje www.lrv.lt ir/ar Vyriausybės paskyrose socialiniuose tinkluose. Žinau, kad turiu teisę nesutikti su tokiu asmens duomenų tvarkymu dėl su mano konkrečiu atveju susijusių priežasčių.

  5
 • 6
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-12