BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kvietimas į konferenciją "Patirties mainai: (pasi)skolink idėją kaip aptarnauti geriau!"

Paskelbta

2019-05-30

Galioja iki

2019-06-10

Įvertinimas

3

Aprašymas

Neretai manoma, kad asmenų aptarnavimo srityje pasiektas tinkamas paslaugų kokybės lygis ir pokyčiai nebeįmanomi, arba stokojama naujų idėjų, galinčių pagerinti aptarnavimo kokybę. Reikia pripažinti, kad privatus sektorius greičiau už valstybinį sektorių taiko pažangias aptarnavimo priemones, seka pasaulines tendencijas. Siekdami paskatinti proveržį ir viešajame sektoriuje, kviečiame į konferenciją, kurioje valstybės tarnautojai galės pasiskolinti idėją, o pažengusieji – pasidalyti  savo gerąją patirtimi.

Konferencijos metu pasitelkdami viešojo, privataus, nevyriausybinio, mokslo įstaigų, užsienio ekspertų kompetencijas ir patirtis asmenų aptarnavimo srityje, ieškosime atsakymų, kokios yra aptarnavimo proceso optimizavimo galimybės.

TIKSLAS - gauti pasiūlymus, kurie padės pasiekti aptarnavimo proceso optimizavimo.

Renginio metu ieškosime sprendimų:

  • Kaip klientų balsą paversti pokyčiu?

  • Kaip matuoti aptarnavimo kokybę?

  • Kaip valdyti procesus gerinant aptarnavimo kokybę?

  • Kaip kartu su visuomene formuoti ir įgyvendinti politikos prioritetus?

LAIKAS - 2019-06-10.

VIETA - Viešbutis Holiday Inn, Šeimyniškių g. 1, Vilnius.

REZULTATŲ PANAUDOJIMAS - konferencijos rezultatai bus panaudoti rengiant ir priimant sisteminius asmenų aptarnavimo gerinimo sprendimus.

REGISTRACIJA: norintys dalyvauti, privalo užpildyti žemiau esančią elektroninę registracijos formą.

Registruotis galima iki birželio 6 dienos.

Dalyvių skaičius ribotas. Atsižvelgiant į tai, registracijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik dalyvių skaičiui sužinoti ir valdyti.

 

 

 

Grupės

Organizacijos, Valstybinės institucijos, Ekspertai

Viešosios konsultacijos rezultatai

Konfrencijos rezultatų apibendrinimą galite rasti čia

Konferencija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.