BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apklausa dėl visuomenės patirties dalyvaujant viešosiose konsultacijose

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Tikslinės grupės
Įvertinimas
Peržiūros

1269

Aprašymas

Vyriausybės kanceliarijos Atviros Vyriausybės grupė kviečia atsakyti į klausimus apie Jūsų patirtis dalyvaujant institucijų organizuojamose viešosiose konsultacijose.  

Tikslas 

Apklausos tikslas - geriau suprasti visuomenės patirtis dalyvaujant viešosiose konsultacijose, išskirti šios srities iššūkius bei išgirsti pasiūlymų dėl visuomenės įtraukimo praktikos stiprinimo.

Rezultatų panaudojimas

Apklausos rezultatai bus panaudojami 2021 metais kuriant ir tobulinant viešųjų konsultacijų ir visuomenės įtraukimo metodines priemones.  

Kaip dalyvauti?

Tikslinė grupė – gyventojai, bendravę su valdžios institucijomis ir/ar dalyvavę viešosiose konsultacijose. 

Apklausa yra anoniminė, duomenys bus naudojami apibendrintai. 

Trukmė

Apklausa truks visus 2021 m. 

Jei turėtumėte klausimų ar papildomų komentarų, mielai kviečiame susisiekti su Atviros Vyriausybės grupės atstove Vyriausybės kanceliarijoje Ieva Kimontaite el. paštu [email protected].  

Kviečiame įsitraukti į Atviros Vyriausybės veiklas prisijungiant prie Atviros Vyriausybės tinklo. Tai – suinteresuotų šalių kontaktų tinklas, skirtas atviro viešojo valdymo gerosioms praktikoms skleisti bei atvirumo iniciatyvoms įgyvendinti. Tapk tinklo nariu!

Viešosios konsultacijos rezultatai

Konsultacijos ataskaitą galite rasti čia

Paskelbta

2021-06-01

Galioja iki

2021-12-31