BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apklausa: Nacionalinė filmoteka Lietuvai

Paskelbta

2017-11-21

Galioja iki

2017-12-13

Konsultacijos metodas

Apklausa

Įvertinimas

1

Aprašymas

Nuotrauka iš Pixabay.com

Ši apklausa yra programos „Kurk Lietuvai“ projektų vadovės Julianos Miliut vykdomo projekto ,,Nacionalinės Filmotekos Koncepcija’’ dalis. 

Nacionalinė filmoteka – valstybės finansuojama filmų kaupimo ir rodymo vieta, neatliekanti archyvo funkcijų. Tai išskirtinai filmų saugojimo / kaupimo, restauravimo ir sklaidos / rodymo įstaiga (vieta), kurioje filmai pristatomi ir rodomi publikai keliose salėse. Sklaidos funkcija skiria filmoteką nuo kitų panašių institucijų – filmų archyvų.

Problema. Įkuriant Nacionalinę filmoteką, siekiama spręsti šią pagrindinę problemą  – mažinti nacionalinio kino neprieinamumą Lietuvoje. 

TIKSLAS – patvirtinti hipotezes ir nustatyti reikiamas funkcijas / paslaugas, atitinkančias visuomenės poreikius, siekiant sukurti efektyvų Nacionalinės filmotekos modelį ir koncepciją. Todėl prašome Jūsų iki 2017 m. gruodžio 13 d. (imtinai) išreikšti savo nuomonę apklausoje.

 

 

 

 

Grupės

Piliečiai, Asociacijos, Valstybinės institucijos, Gyventojai, Organizuotos pilietinės visuomenės grupės

Viešosios konsultacijos rezultatai

Nacionalinės Filmotekos Lietuvai viešosios konsultacijos rezultatai.

Viešoji konsultacija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.