BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atnaujintas programos turinys kaip geresnio matematikos mokymo ir mokymosi prielaida

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

212

Aprašymas

Viešojoje konsultacijoje bus aptariama, kaip nauja matematikos bendroji programa prisideda prie geresnio mokymo ir mokymosi. Programos sudarytojai siekia kiekvienam mokiniui suteikti galimybę ugdytis matematinį ir statistinį raštingumą, kuris programoje suprantamas kaip įgytas gebėjimas matematiškai samprotauti, mąstyti ir taikyti įgytas kompetencijas sprendžiant įvairias realias, aktualias ir mokiniams suprantamas problemas.

Dalyviai: mokslininkai, matematikos mokytojai, Lietuvos moksleivių sąjungos atstovai, tėvai, aktyvūs piliečiai.

Diskusiją moderuoja Justas Paulikas.

Programa

15:00 val. Švietimo, mokslo ir sporto viceministro dr. Ramūno Skaudžiaus sveikinimo žodis.

15:05 val. „Matematika kaip mąstymo būdas: ką tai reiškia ir kaip to siekti?“ Pranešėjas Vilniaus universiteto prof. habil. dr. Rimas Norvaiša.

15:50 val. „Kokią matematinio samprotavimo sampratą mes diegiame naujose bendrojo ugdymo programose?“ Pranešėja Vytauto Didžiojo universiteto doc. dr. Viktorija Sičiūnienė.

16:20 val. „Kas padeda pasiekti geresnių rezultatų?“ Pranešėja Kauno Saulės gimnazijos mokytoja metodininkė Ingrida Bakutienė.

16.30 val. „Pamokos planavimas ir organizavimas ugdant(is) matematinio mąstymo pasiekimus“ Pranešėja Vytauto Didžiojo universiteto lektorė, Vilniaus kolegijos doc. dr. Renata Kondratavičienė.

16:50 val. Nacionalinės švietimo agentūros metodinio leidinio, skirto ugdyti matematikos ir informatikos mokytojų dalykines kompetencijas, pristatymas. Pranešėja Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų veiklos plėtros skyriaus vedėja Albina Vilimienė.

16.55–17:00 val. Diskusijos apibendrinimas, klausimai-atsakymai, informacija apie artimiausius renginius matematikos mokymo(si) tema.

Konsultacijos tikslas

Tikslas – aptarti, kaip nauja matematikos bendroji programa prisideda prie geresnio mokymo ir mokymosi, sulaukti pasiūlymų dėl programos taikymo.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Viešoji konsultacija vyks lapkričio 3 d. 15.00–17.00 val. Lietuvos nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje (Gedimino prospektas 51, Vilnius).

Renginys bus transliuojamas Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos „YouTube“ kanalu

Paskelbta

2022-10-25

Galioja iki

2022-11-03