BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atviros Vyriausybės partnerystės plano įgyvendinimo konsultacija

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Tikslinės grupės
Įvertinimas
Peržiūros

192

Aprašymas

TIKSLAS

Pristatyti Lietuvos dalyvavimo Atviros Vyriausybės partnerystės tarptautinėje iniciatyvoje dvejų metų veiksmų plano įgyvendinimo pažangą, sužinoti piliečių nuomonę ir gauti pasiūlymus dėl plano veiksmų įgyvendinimo. 

Kviečiame susipažinti su pateikta medžiaga ir žemiau esančioje apklausoje išreikšti savo nuomonę bei pateikti pasiūlymus.

Informacija

2011 m. Lietuva prisijungė prie tarptautinės iniciatyvos „Atviros Vyriausybės partnerystė“ (angl. Open Government Partnership), kurioje dabar dalyvauja net 75 valstybės. Šis projektas  tarptautinė platforma viešojo valdymo reformų kūrėjams ir diegėjams bendradarbiauti ir keistis gerąja praktika.

2016 m. gegužės 30 d. LR Vyriausybė pritarė trečiajam Lietuvos dalyvavimo Atviros Vyriausybės partnerystės (AVP) tarptautinėje iniciatyvoje dvejų metų veiksmų planui (toliau - Planas), kurį parengė Vyriausybės kanclerio sudaryta darbo grupė. Šiuo metu yra rengiama tarpinė šio plano įgyvendinimo saviįvertinimo ataskaita.

2016-2018 m. veiksmų plano kryptys:

I. Viešojo valdymo institucijų veiklos atvirumas visuomenei;
​II. Korupcijos prevencija, skaidrumo skatinimas;
III. Piliečių dalyvavimo ir įsitraukimo į viešuosius valstybės reikalus didinimas.

Veiksmų planas nustato pagrindines Atviros Vyriausybės iniciatyvas ir numato jų įgyvendinimo gaires, veiksmus, atsakingus asmenis ir planuojamus rezultatus. Kviečiame susipažinti su plane numatytų priemonių įgyvendinimo progresu.

Išsamią tarpinę plano įgyvendinimo saviįvertinimo ataskaitą skaitykite čia.

Visą informaciją apie Lietuvos dalyvavimą Atviros Vyriausybės partnerystės iniciatyvoje galite rasti Vyriausybės interneto svetainėje. Susipažinkite čia

 

Viešoji konsultacija 

Kviečiame išreikšti savo nuomonę bei pateikti pasiūlymus žemiau esančioje apklausoje. Dalyvauti apklausoje galima š. m. rugsėjo 11-24 d. 

 

Kontaktai

Jei turite minčių, pastebėjimų ar iškilo techninių nesklandumų pildant apklausą, galite susisiekti su Ieva Česnulaityte ([email protected]). 

 

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

Konsultacijos rezultatai

Viešoji konsultacija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

Paskelbta

2017-09-11

Galioja iki

2017-09-30