BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl 2021–2027 m. INTERREG tarptautinės Baltijos jūros regiono ir tarpregioninių Interreg Europe, INTERACT IV ir URBACT IV bendradarbiavimo programų dokumentų projektų

Aprašymas

Šiuo metu yra rengiamos 2021–2027 m. finansinio laikotarpio INTERREG programos. Europos Komisija patvirtino ir 2021 m. birželio 30 d. paskelbė reglamentus skirtus šioms programoms įgyvendinti, kuriuos galima rasti čia: https://ec.europa.eu/regional_policy/en/newsroom/news/2021/06/30-06-2021-cohesion-policy-regulation-2021-2027-published .

Konsultacijos tikslas

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija yra atsakinga už INTERREG programų įgyvendinimą ir koordinavimą Lietuvoje. Programų vadovaujančiosios institucijos ir jungtiniai sekretoriatai yra įsikūrę Vokietijoje, Prancūzijoje ir Slovakijoje, kurie organizuoja šių programų dokumentų parengimo ir jų derinimo su dalyvaujančiomis valstybėmis darbus. Po suderinimo programų dokumentai bus teikiami tvirtinti Europos Komisijai.

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijai ir programų vadovaujančiosioms institucijoms bei jungtiniams sekretoriatams yra labai svarbi visuomenės nuomonė apie tai, kokios gi turėtų būti šios programos, kaip joms tapti patraukliomis, sutelkiančiomis įdomiausius projektus, pritraukiančiomis naujausias idėjas visuomenei reikšmingiems pokyčiams įgyvendinti.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Viešųjų konsultacijų rezultatai bus naudojami rengiant programų dokumentų projektus ir teikiant juos tvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybei ir Europos Komisijai.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Visą informaciją apie viešąsias konsultacijas ir programų dokumentų projektus anglų kalba rasite čia:

https://www.esbendradarbiavimas.lt/viesoji-konsultacija-del-2021-2027-m-interreg-tarptautines-baltijos-juros-regiono-ir-tarpregioniniu-interreg-europe-interact-iv-ir-urbact-iv-programu-dokumentu-projektu/

Pasiūlymų ir pastabų teikimas

Pasiūlymų, klausimų ir komentarų dėl programų dokumentų projektų laukiame iki š. m. rugsėjo 20 d. el. p.: deimante.jankunaite@vrm.lt, aiste.smetoniene@vrm.lt.

Kontaktai

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Europos Sąjungos investicijų ir tarptautinių programų departamento

Teritorinio bendradarbiavimo programų skyriaus vedėja

Deimantė Jankūnaitė

Tel. 8 5 271 8966

El. p. deimante.jankunaite@vrm.lt

 

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Europos Sąjungos investicijų ir tarptautinių programų departamento

Teritorinio bendradarbiavimo programų skyriaus vyrausioji specialistė

Aistė Smetonienė

Tel. 8 5 271 8622

El. p. aiste.smetoniene@vrm.lt

 

Paskelbta

2021-08-31

Galioja iki

2021-09-20

Teikite pasiūlymus dėl konsultacijos

Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose ir teikti pasiūlymus dėl jų gerinimo Lietuvos Respublikos institucijose.

Oficialus pasiūlymas

Norėdami gauti institucijos sprendimą / atsakymą dėl Jūsų pasiūlymo, stebėti jo nagrinėjimo eigą ir gauti formalų įstaigos atsakymą, prisijunkite prie sistemos.

Anoniminis pasiūlymas

Norėdami teikti pasiūlymą kaip anoniminis naudotojas, turėsite užpildyti specialią formą bei negalėsite stebėti Jūsų pasiūlymo nagrinėjimo eigos. Institucija nėra atsakinga už atsakymo pateikimą anoniminiam naudotojui.

Pasirinkite bylą
Galimi bylų tipai: doc, docx, gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, mp3, odt, odp, ods, pdf, ppt, pptx, tif, tiff, txt, xls, xlsx, wav, adoc, ai, zip, 7z, 7zFM.exe

Pažymėti laukai yra privalomi.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.