BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Jūsų nuomonė apie emigraciją

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

204

Aprašymas

Apklausa „Jūsų nuomonė apie emigraciją“ (toliau – Apklausa) atlikta siekiant sužinoti piliečių nuomonę emigracijos klausimais. Joje buvo galimybė ne tik atsakyti į parengtus klausimus, bet ir išdėstyti savo nuomonę ir pasiūlymus, pareikšti mintis, kas paskatintų grįžti emigravusius tautiečius į tėvynę. Apklausa vyko 2016 m. gegužės 19 – rugpjūčio 31 d. tinklalapio Mano vyriausybė dalyje E. pilietis (https://epilietis.lrv.lt/), joje dalyvavo 3822 respondentai iš 42 šalių. Apklausa taip pat siekta prisidėti prie Priemonių emigracijai mažinti ir grįžtamajai migracijai didinti plano, kuriame ši apklausa įtraukta kaip priemonė (planui pritarta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. liepos 20 d. pasitarime). Apklausos klausimai suskirstyti į tris dalis, pritaikytas piliečiams: a) kurie šiuo metu yra emigravę; b) kurie buvo emigravę ir grįžo; c) neemigravusiems.

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

Su apklausos rezultatai galite susipažinti čia.

Viešoji konsultacija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

Paskelbta

2016-05-19

Galioja iki

2016-08-31