BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kodėl aš didžiuojuosi, kad moku mokesčius?

Paskelbta

2018-06-22

Institucija
Galioja iki

2018-07-06

Įvertinimas

4

Aprašymas

Naujausio VMI atlikto tyrimo „Mokesčių mokėtojų sąmoningumo ir šešėlinės ekonomikos lygio vertinimas“ (2017) duomenimis, pajamų slėpimo ir mokesčių nemokėjimo visiškai nepateisina trečdalis šalies gyventojų. Taip pat beveik trečdalis gyventojų linkę nemokėti mokesčių dėl to, jog jiems trūksta žinių apie tai.

Viešosios konsultaciojos tikslas - siekiama didinti mokesčių

Konsultacijos terminas - iki 2018 m. liepos 6 dienos.

Rezultatų panaudojimas - pagal pateiktu pasiūlymus, ministerija parengs rezultatų analizę su išvadomis apie visuomenės narių finansinį raštingumą mokesčių mokėjimo klausimais.

Pasiūlymų pateikimas - pasiūlymus prašome siųsti Finansų ministerijos Komunikacijos skyriui: media@finmin.lt (asmens duomenys bus naudojami tik pasiūlymų sužinojimui ir valdymui).

Daugiau informacijos apie mokesčius rasite Finansų ministerijos ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto interneto svetainėse.

 

Grupės

Organizacijos, Mokymo įstaigos, Gyventojai, Socialiniai partneriai, Verslo organizacijų atstovai