BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Konsultacija dėl VASAB vizijos 2040 projekto

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Tikslinės grupės
Įvertinimas
Peržiūros

424

Konsultacijos metodas
Metodo data
Nuo 2022-03-28 iki 2022-07-15

Konsultacijoje galite dalyvauti iki liepos 15 d. užpildydami šią anketą.

Aprašymas

Atnaujinus VASAB (tarpvyriausybinis daugiašalis Baltijos jūros regiono bendradarbiavimas teritorijų planavimo ir plėtros srityje, vadovaujamas už teritorijų planavimą ir plėtrą atsakingos ministrų konferencijos) ilgalaikę Baltijos jūros regiono teritorinės plėtros perspektyvą, parengtas VASAB vizijos 2040 (toliau – VASAB vizija) projektas. Visos suinteresuotos šalys kviečiamos išsakyti savo nuomonę ir pasiūlymus VASAB vizijos projektui ir taip prisidėti prie jo tobulinimo. Konsultacijos dėl VASAB vizijos vyks iki 2022 m. liepos 15 d.

VASAB vizijos projekto tikslas – siekti teritorinės sanglaudos, apibrėžti gaires, kokio Baltijos jūros regiono norėtume 2040 m. ir kaip bus vystomas jūros ir sausumos erdvinis planavimas, kad to pasiektume. 

Vizijoje numatyta, kad pagrindinis Baltijos jūros regiono turtas 2040 m. bus sveika tiek joje gyvenančioms augalų ir gyvūnų rūšims, ekosistemoms, tiek aplinkui įsikūrusiems žmonėms jūra. Šio tikslo numatoma siekti pereinant prie tvarumo ir protingai naudojant technologijas. Sėkmei būtini komponentai –  bendradarbiavimas, solidarumas ir integracija.  

Daugiau informacijos apie VASAB ir jos ilgalaikės perspektyvos atnaujinimą rasite čia.

Dokumentuose pridedamas atnaujintos VASAB ilgalaikės perspektyvos projekto pristatymas.

Konsultacijos tikslas

Konsultacijos metu tikimasi sulaukti suinteresuotų šalių pasiūlymų, padėsiančių patobulinti VASAB vizija 2040 projektą ir nustatyti galimus veiksmus, veiklas ar idėjas, kurios galėtų padėti įgyvendinti VASAB viziją.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Į konsultacijos metu gautus pasiūlymus ir pastabas bus atsižvelgiama tobulinant VASAB vizijos 2040 projektą. Vizija padės apibrėžti Baltijos jūros regiono ateities vaizdą. Tai ypač aktualu įvertinus naujus iššūkius ir tendencijas, turinčias įtakos teritorinei Baltijos jūros regiono plėtrai.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Konsultacijoje galima dalyvauti iki liepos 15 d. užpildant šią anketą.

 

Kontaktai

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba [email protected].

Dokumentai ir susijusi medžiaga

Paskelbta

2022-03-28

Galioja iki

2022-07-15