BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


„Kurk Lietuvai“ dalyviai kviečia tobulinti Nacionalinės švietimo agentūros vystymosi modelį

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Tikslinės grupės
Įvertinimas

0

Peržiūros

75

Aprašymas

Nuo 2019 m. rugsėjo mėnesio programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Tauras Jonaitis, Orestas Strauka ir Dovilė Sujetaitė siekia sukurti preliminarų Nacionalinės švietimo agentūros veiklos vystymo(si) modelį, siekiant kryptingai įgyvendinti strateginius pokyčius švietimo srityje, racionaliai naudojant turimus išteklius ir atsižvelgiant į ateities švietimo poreikius bei vyraujančias tendencijas.

2019 m. buvo reorganizuotos šešios Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pavaldžios švietimo pagalbos įstaigos, o jų pagrindu įkurta Nacionalinė švietimo agentūra (toliau – Agentūra). Šiuo metu Agentūra yra atsakinga už ikimokyklinio, priešmokyklinio bei bendrojo ugdymo politikos įgyvendinimą. Agentūra taip pat teikia informacinę, konsultacinę, kvalifikacijos tobulinimo bei ugdymo(si) aplinkos kūrimo pagalbą, vykdo šalies švietimo stebėseną ir švietimo tyrimus, formuoja ugdymo turinį ir koordinuoja jo įgyvendinimą.

 

Viešosios konsultacijos tikslas: pristatyti preliminarų Nacionalinės švietimo agentūros vystymosi modelį bei surinkti ekspertų ir suinteresuotųjų šalių pasiūlymus, siekiant tobulinti parengtą modelį.

Viešosios konsultacijos metodas: fokusuota grupinė diskusija.

Dalyvavimas:

Fokusuotos grupinės diskusijos vyks Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius), Kolegijų salėje.

  1. Fokusuota grupinė diskusija su  suinteresuotomis šalimis (vasario 18 d. 9.30 val.)
  2. Fokusuota grupinė diskusija su švietimo politikos ekspertais (vasario 19 d. 9.30 val.)

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu orestas.strauka@kurklt.lt nurodant, kurioje diskusijoje planuojama dalyvauti.

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

Viešosios konsultacijos rezultatai bus naudojami rengiant Nacionalinės švietimo agentūros galutinį vystymosi modelį. Rezultatai bus patalpinti internetinėje platformoje „E-pilietis“ ne vėliau nei 2020 m. kovo 6 d.

Projekto vadovai: Tauras Jonaitis (tauras.jonaitis@kurklt.lt), Orestas Strauka (orestas.strauka@kurklt.lt) ir Dovilė Sujetaitė (dovile.sujetaite@kurklt.lt).

Viešoji konsultacija vykdoma Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

Paskelbta

2020-02-13

Galioja iki

2021-02-13