BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame teikti siūlymus dėl Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo pakeitimo projekto

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti

Aprašymas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, vadovaudamasi LR švietimo įstatymo pakeitimais, patvirtintais 2022 m. gruodžio 22 d. Nr. XIV-1726, ir švietimo, mokslo ir sporto ministro 2003 m. balandžio 11 d. įsakymu Nr. V-498 „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2003 m. spalio 9 d. įsakymo Nr. ĮSAK-1407 „Dėl Pareigybių, kurias atliekant darbas yra laikomas pedagoginiu, sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo“, parengė švietimo, mokslo ir sporto ministro 2013 m. lapkričio 21 d. įsakymo Nr. V-1106 „Dėl Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projekto lyginamąjį variantą su priedu.

Kviečiame teikti pasiūlymus dėl įsakymo projekto. 

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Pasiūlymus dėl įsakymo projekto siųskite iki birželio 12 d. ŠMSM Ugdymo departamento Ugdymo programų skyriui el. paštu Ilona.Grigaravič[email protected].

Viešosios konsultacijos rezultatai

Pasiūlymų nesulaukta. 

Paskelbta

2023-05-31

Galioja iki

2023-06-13