BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kvietimas dalyvauti atvirame pažangos forume "Lietuva 2030"

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Tikslinės grupės
Įvertinimas
Peržiūros

321

Aprašymas

Viešosios konsultacijos aprašymas

Lietuvos Respublikos Seimas 2012 metų pavasarį patvirtino Valstybės pažangos strategiją „Lietuvos pažangos strategija „Lietuva 2030“. Strategijoje apibrėžta valstybės vizija ir raidos prioritetai bei jų įgyvendinimo kryptys iki 2030 metų. Tai visuomenės susitarimas, jos sąmoninga valios ir apsisprendimo išraiška, kviečianti įtvirtinti vertybes ir kartu kurti modernią, veržlią, atvirą pasauliui, savo nacionalinį tapatumą puoselėjančią stiprią valstybę.

TIKSLAS – sutelkus suinteresuotus ekspertus bendroje diskusijoje į Lietuvos ateitį pažiūrėti per skirtingų temų ir visuomenei aktualių klausimų prizmę.

Kodėl tai svarbu - Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2018 m. gruodį atnaujino Valstybės pažangos tarybą. Taryba, pasitelkdama aktyviąją visuomenės dalį, kviečia į atvirą pažangos forumą, remia ir skatina pažangos idėjų svarstymą ir sklaidą, visuomenės ir valstybės bendradarbiavimą įgyvendinant pažangos idėjas.

KLAUSIMAI:

  1. Pagrindiniai ateities iššūkiai;

  2. Veiksmai ateityje: tolesnės raidos perspektyvos;

  3. Lietuva: kokią valstybę kuriame?

LAIKAS: viešoji konsultacija vyks 2019 m. balandžio 26 d. (penktadienį) 9:00–17:00 val.

FORMA – forumas, apimantis pagrindinių šalies iššūkių pristatymą, panelinę diskusiją, 4 paralelines apskrito stalo diskusijas, rezultatų apibendrinimo diskusiją.

REZULTATŲ PANAUDOJIMAS: viešosios konsultacijos metu pateikti siūlymai ir pasiūlyti geriausi sprendimai bus panaudoti įgyvendinant Valstybės pažangos strategiją „Lietuvos pažangos strategiją „Lietuva 2030.

REGISTRACIJA: norintys dalyvauti privalo registruotis užpildę žemiau esančią elektroninę registracijos formą. Dalyvių skaičius ribotas. Atsižvelgiant į tai, registracijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik dalyvių skaičiui sužinoti ir valdyti.

 

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

Atviro pažangos forumo "Lietuva 2030" rezultatų apibendrinimą galite rasti čia

Forumas vykdomas Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

Paskelbta

2019-04-17

Galioja iki

2019-04-26