BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kvietimas teikti siūlymus dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos veiksmo Nr. 4.4.8. "Dėl sveikatos priežiūros specialistų darbo sąlygų paketo, kuris būtų pagrįstas motyvacija ir susietas su aktualiu šalies vidutiniu darbo užmokesčiu" įgyvendinimo

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

91

Aprašymas

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (toliau – ministerija), plėtodama socialinę partnerystę kolektyvinių susitarimų pagrindu nuosekliai didina sveikatos priežiūros specialistų darbo užmokestį ir gerina socialines garantijas, siekia optimizuoti asmens sveikatos priežiūros specialistų darbo krūvį.

Ministerija, siekdama užtikrinti sveikatos priežiūros specialistų darbo sąlygų gerinimą bei tinkamai įgyvendinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos įgyvendinimo plano, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. kovo 10 d. nutarimu Nr. 155 „Dėl Aštuonioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo plano patvirtinimo“, projekto Nr. 4. 4. „Kompetentingas ir adekvačiai apmokamas sveikatos sistemos specialistas“ veiksmą Nr. 4.4.8. „Priimti Vyriausybės sprendimą dėl sveikatos priežiūros specialistų darbo sąlygų (darbo užmokesčio, darbo krūvio ir kt.) paketo, kuris būtų pagrįstas motyvacija ir susietas su aktualiu šalies vidutiniu darbo užmokesčiu“ (toliau – veiksmas), vykdo viešąją konsultaciją prašydama pateikti siūlymus ir idėjas dėl nurodyto veiksmo įgyvendinimo.

Konsultacijos tikslas

Gauti siūlymus ir įžvalgas dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos veiksmo Nr. 4.4.8. „Priimti Vyriausybės sprendimą dėl sveikatos priežiūros specialistų darbo sąlygų (darbo užmokesčio, darbo krūvio ir kt.) paketo, kuris būtų pagrįstas motyvacija ir susietas su aktualiu šalies vidutiniu darbo užmokesčiu“ įgyvendinimo.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Pateikti siūlymai bus panaudojami įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos projekto Nr. 4.4. veiksmą Nr. 4.4.8. „Priimti Vyriausybės sprendimą dėl sveikatos priežiūros specialistų darbo sąlygų (darbo užmokesčio, darbo krūvio ir kt.) paketo, kuris būtų pagrįstas motyvacija ir susietas su aktualiu šalies vidutiniu darbo užmokesčiu“. 

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Iki rugpjūčio 16 d. prašome teikti siūlymus ir įžvalgas elektroniniu paštu: [email protected].

Kontaktai

Sveikatos apsaugos ministerijos Strateginio planavimo ir valdymo skyriaus patarėja Diana Smaliukaitė, el. p.: [email protected].

Paskelbta

2022-07-26

Galioja iki

2022-08-16