BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apskritojo stalo diskusija: kurį sezoninį laiką pasirinkti

Paskelbta

2018-11-12

Galioja iki

2018-11-20

Įvertinimas

7

Aprašymas

LR Vyriausybė kviečia 2018 m. lapkričio 19 ir 20 dieną suinteresuotas šalis dalyvauti viešojoje konsultacijoje, skirtoje aptarti sprendimą dėl nuolatinio sezoninio laiko pasirinkimo (vasaros ar žiemos).

TIKSLAS – surinkti suinteresuotų šalių nuomones ir argumentus, kuris sezoninis laikas (vasaros ar žiemos) turėtų būti pasirinktas ir išgirsti pasiūlymus, kaip galima būtų prisitaikyti prie būsimų pokyčių. Į konsultaciją kviečiamos skirtingų sektorių suinteresuotos šalys.

METODAS - apskritojo stalo diskusija.

Kiekviena diskusija prasidės trumpu įvadiniu pranešimu (bendra situacijos apžvalga / atliktų tyrimų, studijų rezultatų pristatymas), po kurio diskusijos dalyviai bus kviečiami diskutuoti ir išsakyti argumentus dėl sezoninio laiko pasirinkimo bei pasidalinti galimomis rizikomis ir pasiūlymais, kaip būtų galima pasiruošti pokyčiams.

LAIKAS - 2018 metų lapkričio 19,20 dienos.

REZULTATŲ PANAUDOJIMAS - diskusijų rezultatai bus naudojami galutiniam sprendimui dėl sezoninio laiko pasirinkimo priimti.

Registracija - norintys dalyvauti lapkričio 20 dienos viešojoje konsultacijoje gali kreiptis el. paštu greta.juodokaite@lrv.lt nurodydami, kurioje iš numatytų sesijų planuojate dalyvauti. Dalyvių skaičius ribotas. Atsižvelgiant į tai, registracijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik dalyvių skaičiui sužinoti ir valdyti.

Lapkričio 19 dienos programa

Lapkričio 20 dienos programa

 

 

Grupės

Piliečiai, Gyventojai

Viešosios konsultacijos rezultatai

2018 metų lapkričio 19 dienos viešosios konsultacijos rezultatus rasite čia

2018 metų lapkričio 20 dienos viešosios konsultacijos rezultatus rasite čia

Viešoji konsultacija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.