BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvos mokslo ir technologijų parkų veikla šalies inovacijų ekosistemoje

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Tikslinės grupės
Įvertinimas
Peržiūros

119

Aprašymas

2015 m. buvo patvirtinta atnaujinta mokslo ir technologijų parkų plėtros koncepcija, kuria buvo siekiama sukurti kryptingą šių parkų veiklos politiką, orientuotą į didesnę pridėtinę vertę kuriančias paslaugas: žinių ir technologijų perdavimą, klasterizacijos procesų skatinimą, idėjų komercializavimą, inovatyvaus verslumo skatinimą, inovacinių ir technologinių auditų atlikimą.

„Vykdydami mokslo ir technologijų parkų veiklos efektyvumo tyrimą siekiame pasakyti, ar prieš porą metų parkams nubrėžta veiklos kryptis yra sėkmingai įgyvendinama, ar pavyko parkus įgalinti Lietuvos inovacijų ekosistemos rezultatyvumui didinti, ar parkai atliepia valstybės lūkesčius ir siekius“, – teigia Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) vadovas R. Reimeris.

Nagrinėjama tema tiesiogiai susijusi su LR Vyriausybės programos įgyvendinimo plano 4.1.2 darbu „Žinių ir technologijų perdavimo grandžių sukūrimas“.

Viešosios konsultacijos tikslas – viešosios konsultacijos metu bus siekiama parengti pradinę, turimais duomenimis ir informacija grįstą, mokslo ir technologijų parkų veiklos koncepciją.

Konsultacijos metodas – konsultacija vykdoma pagal vizijos formavimo susitikimo metodą, leidžiantį įtraukti skirtingus požiūrius atstovaujančius dalyvius į struktūruotas diskusijas. Jų metu kartu formuojama bendra nagrinėjamo klausimo sprendimo, plėtros vizija.

 

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

Lapkričio 15 d. vyko MOSTA rengiama viešoji konsultacija dėl mokslo ir technologijų parkų ateities Lietuvos inovacijų ekosistemoje.

Rezultatų panaudojimas – konsultacijos metu ekspertų pateiktos įžvalgos padės realiai įvertinti esamą situaciją ir bus įtrauktos į šiuo metu atliekamą šių parkų veiklos tyrimą bei rekomendacijas dėl parkų veiklos.

Viešosios konsultacijos ataskaita – su renginio rezultatais susipažinkite čia (ataskaita).

Viešoji konsultacija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

 

Paskelbta

2017-11-15

Galioja iki

2017-11-15