BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


„Pagalba sau“ mobilios aplikacijos tobulinimas - išsakyk savo nuomonę

Paskelbta

2018-08-29

Galioja iki

2018-09-07

Įvertinimas

6

Aprašymas

Kontekstas

Remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis ir naujausiomis mokslinėmis rekomendacijomis  ir pasitelkiant inovatyvius įrankius ir priemones (internetas, el. platformos, e-konsultavimas, savipagalbos programos, mobilios aplikacijos ir t.t.) Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija pristato Mobilios emocinės savipagalbos programėlę „Pagalba Sau“ – siekiant vykdyti efektyvesnę visuomenės psichikos sveikatos komunikaciją ir edukaciją, užtikrinti psichikos sveikatos stiprinimą bei pirminę prevenciją.

Viešosios konsultacijos tikslas – gauti pasiūlymus apie savipagalbos įrankį – mobiliąją programėlę „Pagalba sau“ bei naujai kuriamą informacinę platformą. Iš visuomenės gautos idėjos bus naudojamos šiems įrankiams tobulinti.

Konsultacijos metodas - elektroninė apklausa.

Konsultacijos laikas - iki 2018-09-07.

Rezultatų panaudojimas

Mobilioji aplikacija „Pagalba sau“ ne tik padeda stebėti savo emocinę būseną, bet ir suteikia informaciją, kur kreiptis ar nukreipti kitą, prireikus pagalbos. Programėlės tikslas: emocinio raštingumo, savipagalbos įgūdžių ir asmenybės atsparumo ugdymas, o auditorija – visa Lietuvos visuomenė, besinaudojanti išmaniaisiais telefonais. Todėl visuomenės pasiūlymai yra itin svarbūs, siekiant kad šis įrankis taptų dar naudingesnis ir patrauklesnis vartotojui.

Programėlę „Pagalba Sau“ atsisiųsti į savo telefonus galite nemokamai Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sam.pagalbasau  ir iTunes:  https://itunes.apple.com/us/app/pagalba-sau/id1276103899?mt=8.

Pasiūlymų pateikimas:

Prašome visuomenės pasidalinti idėjomis, užpildant klausimyną iki 2018 m. rugsėjo 7 dienos (asmens duomenys bus naudojami tik pasiūlymams sužinoti ir valdyti).

KLAUSIMYNAS:  https://goo.gl/hzi71S.

Dėl visų klausimų ir tolimesnio bendradarbiavimo susisiekti galite parašydami el. laišką: pagalba.sau@sam.lt arba kristina.medziausyte@sam.lt.

Daugiau informacijos: http://sam.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/visuomenes-sveikatos-prieziura/psichikos-sveikatos-stiprinimas/pagalba-sau  https://goo.gl/NRU34L.

 

 

Grupės

Piliečiai, Asociacijos, Mokymo įstaigos, Gyventojai, Organizuotos pilietinės visuomenės grupės, Socialiniai partneriai

Teikite pasiūlymus dėl konsultacijos

Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose ir teikti pasiūlymus dėl jų gerinimo Lietuvos Respublikos institucijose.

Oficialus pasiūlymas

Norėdami gauti institucijos sprendimą / atsakymą dėl Jūsų pasiūlymo, stebėti jo nagrinėjimo eigą ir gauti formalų įstaigos atsakymą, prisijunkite prie sistemos.

Anoniminis pasiūlymas

Norėdami teikti pasiūlymą kaip anoniminis naudotojas, turėsite užpildyti specialią formą bei negalėsite stebėti Jūsų pasiūlymo nagrinėjimo eigos. Institucija nėra atsakinga už atsakymo pateikimą anoniminiam naudotojui.

Pasirinkite bylą
Galimi bylų tipai: doc, docx, gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, mp3, odt, odp, ods, pdf, ppt, pptx, tif, tiff, txt, xls, xlsx, wav, adoc, ai, zip, 7z, 7zFM.exe

Pažymėti laukai yra privalomi.