BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanceliarijos aptarnavimo paslaugų kokybės vertinimas

Paskelbta

2018-01-01

Galioja iki

2018-02-01

Konsultacijos metodas

Apklausa

Įvertinimas

2

Aprašymas


Maloniai kviečiame Jus dalyvauti apklausoje ir

užpildyti anketą apie Vyriausybės kanceliarijos aptarnavimo paslaugų kokybę

  APKLAUSOS TIKSLAS

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija aptarnauja į Ministrą Pirmininką, Vyriausybę ir Vyriausybės kanceliariją besikreipiančius fizinius bei  juridinius asmenis, teikia jiems paslaugas (nagrinėja prašymus ir skundus, teikia informaciją, dokumentus, konsultuoja). Siekdami gerinti aptarnavimą ir paslaugas, norime sužinoti Jūsų poreikius,  lūkesčius ir nuomonę apie Vyriausybės kanceliarijos aptarnavimo paslaugų kokybę*                                                                                  

TRUKMĖ      Anketos pildymas užtruks apie 10 min.
KLAUSIMAI

       Prašome įvertinti:

  • kas Jums svarbiausia, kai esate aptarnaujami valstybės įstaigose,
  • kokius reikalavimus keliate teikiamoms paslaugoms,
  • kokia Jūsų nuomonė apie esamą Vyriausybės kanceliarijos aptarnavimo paslaugų kokybę.
PADĖKA IR LOTERIJA Dalyvavusieji apklausoje turės galimybę laimėti specialų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio rinkinį. Jeigu norite dalyvauti šioje loterijoje, prašome anketos pabaigoje nurodyti savo kontaktinį el. pašto adresą arba telefono numerį


Dalyvių skaičius ribotas. Atsižvelgiant į tai, registracijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik dalyvių skaičiui sužinoti ir valdyti.

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

LR Vyriausybės kanceliarijos aptarnavimo paslaugų kokybės vertinimo apklausos rezultatai.

Viešoji konsultacija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.