BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Piliečiai kviečiami prisidėti prie regioninės politikos formavimo

Paskelbta

2018-08-06

Galioja iki

2018-09-15

Konsultacijos metodas

Elektroninė konsultacija

Įvertinimas

6

Aprašymas


32768342_2116070398676605_7191591732612431872_o.jpg

Viešam svarstymui pateiktas Vyriausybės nutarimo „Dėl Nacionalinės regioninės politikos prioritetų iki 2030 metų patvirtinimo“ projektas, parengtas siekiant sudaryti oraus, aktyvaus, saugaus, sveiko ir patrauklaus gyvenimo ir darbo galimybes visoje Lietuvoje. Regioninė politika – mūsų visų rūpestis, todėl kiekvieno piliečio nuomonė apie tai, kaip geriau įgyvendinti „Baltosios knygos“ tikslus yra labai svarbi.

Regioninės politikos plėtros viziją ir strateginius tikslus apibrėžianti „Baltoji knyga“ Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje buvo patvirtinta praėjusių metų pabaigoje. Šiuo dokumentu siekiama suderinti nacionalinės valdžios ir vietos savivaldos institucijų bei socialinių ir ekonominių partnerių teritorinės sanglaudos vizijas bei veiksmus joms pasiekti.

„Baltojoje knygoje“ įvardyti svarbiausi valstybės iššūkiai – geografiškai subalansuotas, darnus ir tvarus augimas bei kokybiškų gyvenimo sąlygų sudarymas visoje Lietuvoje. 

Nutarimo projektą rasite čia.

Viešosios konsultacijos tikslas - gauti pasiūlymus, kurie padės parengti Lietuvos regioninės politikos „Baltosios knygos“ įgyvendinimo priemonių plano projektą. 

Konsultacijos metodas - elektroninė apklausa.

Konsultacijos laikas - iki 2018-09-15.

Rezultatų panaudojimas -  apklausos rezultatai bus naudojami kuriant veiksmingos regioninės politikos sistemą, užtikrinant, kad ekonomikos augimas būtų geografiškai subalansuotas, sudarytos kokybiško gyvenimo sąlygas visoje Lietuvoje bei pagerintas regionų įvaizdis. 

Pasiūlymų pateikimas - pastabas ir pasiūlymus dėl regioninės politikos Baltosios knygos priemonių plane numatytų tikslų ir priemonių Vidaus reikalų ministerija kviečia teikti elektroniniu paštu ana.surudo@vrm.lt (asmens duomenys bus naudojami tik pasiūlymams sužinoti ir valdyti). 

 

Grupės

Organizacijos, Gyventojai, Organizuotos pilietinės visuomenės grupės, Socialiniai partneriai, Ekspertai

Teikite pasiūlymus dėl konsultacijos

Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose ir teikti pasiūlymus dėl jų gerinimo Lietuvos Respublikos institucijose.

Oficialus pasiūlymas

Norėdami gauti institucijos sprendimą / atsakymą dėl Jūsų pasiūlymo, stebėti jo nagrinėjimo eigą ir gauti formalų įstaigos atsakymą, prisijunkite prie sistemos.

Anoniminis pasiūlymas

Norėdami teikti pasiūlymą kaip anoniminis naudotojas, turėsite užpildyti specialią formą bei negalėsite stebėti Jūsų pasiūlymo nagrinėjimo eigos. Institucija nėra atsakinga už atsakymo pateikimą anoniminiam naudotojui.

Pasirinkite bylą
Galimi bylų tipai: doc, docx, gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, mp3, odt, odp, ods, pdf, ppt, pptx, tif, tiff, txt, xls, xlsx, wav, adoc, ai, zip, 7z, 7zFM.exe

Pažymėti laukai yra privalomi.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.