BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo keitimas

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti

Aprašymas

Vadovaujantis nauja Priešmokyklinio ugdymo bendrąja programa, kuri buvo patvirtinta švietimo, mokslo ir sporto ministro 2022 m. rugpjūčio 24 d. įsakymu Nr. V-1269 „Dėl Priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrųjų programų patvirtinimo“, parengtas švietimo, mokslo ir sporto ministro 2013 m. lapkričio 21 d. įsakymo Nr. V-1106 „Dėl Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo lyginamasis variantas.

Dokumentas keičiamas dėl to, kad naujojoje programoje pasikeitė vaikų pasiekimų pažangos vertinimas, kompetencijų skaičius ir kt.

Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo keitimo lyginamasis variantas

Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo priedo nauja redakcija

 

Konsultacijos tikslas

Laukiam pasiūlymų dėl įsakymo projekto.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Prašome pagal Jūsų kompetenciją iki 2022 m. spalio 28 d. pateikti siūlymus dėl įsakymo projekto Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriui arba šio skyriaus vyr. specialistei Ilonai Grigaravičienei el. paštu [email protected]

Paskelbta

2022-10-25

Galioja iki

2022-10-28