BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Savivaldžių (autonominių) automobilių apklausa

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

142

Aprašymas

Kaip ir bet koks kitas sektorius, automobilių pramonė laikui bėgant keičiasi. Pramonėje vis didesnę rinkos dalį užima pažangiosios technologijos, po truputį iš rinkos išstumdamos tradicinę pramonę.

Savivaldis (autonominis) automobilis – save valdantis automobilis, kuris dalyvauja viešajame eisme be žmogaus įsikišimo. Prognozuojama, kad iki 2030 metų 15 % parduodamų automobilių bus visiškai savivaldžiai. Tai neišvengiama automobilių pramonės ateitis, nes skaitmeninės technologijos, valdančios automobilį, vienu metu geba atlikti daugiau skaičiavimų nei žmogus ir tikimybė, kad savivaldis automobilis sukels eismo įvykį, labai sumažėja.

TIKSLAS– nustatyti visuomenės požiūrį į savivaldžius automobilius, jų duodamą naudą ir laukiančius iššūkius. Taip pat siekiama sužinoti piliečių nuomonę šių transporto priemonių saugumo ir visuomenės informavimo klausimais.

LAIKAS - iki 2017-05-31.

 

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

Apklausos rezultatai

 

 

Paskelbta

2017-05-16

Galioja iki

2017-05-31