BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija "Darnios akvakultūros veiklos ir žvejybos bei akvakultūros produktų perdirbimo ir prekybos skatinimas 2021–2027 metais"

Paskelbta

2020-04-10

Galioja iki

2020-04-30

Įvertinimas

1

Aprašymas

Žemės ūkio ministerija rengia viešąją konsultaviją dėl Darnios akvakultūros veiklos ir žvejybos bei akvakultūros produktų perdirbimo ir prekybos skatinimo 2021–2027 metais. Kviečia akvakultūros sektoriaus, socialinius-ekonominius partnerius, mokslo bendruomenes, taip pat suinteresuotus valstybės ir kitų institucijų atstovus dalyvauti apklausoje dėl 2021–2027 m. Europos jūrų reikalų, žuvininkystės ir akvakultūros fondo (EJRŽAF) II Sąjungos prioriteto „Darnios akvakultūros veiklos ir žvejybos bei akvakultūros produktų perdirbimo ir prekybos skatinimas“ lėšomis finansuotinų veiklų, kurios galėtų efektyviau prisidėti prie akvakultūros ir žuvų perdirbimo sektoriaus darnios plėtros bei racionaliausių problemų sprendimų ir geresnio poreikių tenkinimo.

Viešosios konsultacijos tikslas – išsiaiškinti tikslinių grupių nuomones ir gauti pasiūlymus dėl finansuotinų veiklų pagal EJRŽAF II Sąjungos prioritetą.

Viešosios konsultacijos metodas – elektroninė apklausa.

Dalyvavimas - prašome užpildyti apklausos anketą šioje nuorodoje

Laukiama ir nevyriausybinių organizacijų, Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bei kitų organizacijų nuomonė.

Asmens duomenys bus naudojami tik apklausos informacijai sužinoti ir valdyti.

Rezultatų panaudojimas – rezultatai bus naudojami rengiant Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2021–2027 metų veiksmų programos projektą.

Viešosios konsultacijos trukmė – iki 2020 m. balandžio 30 d.

Papildoma informacijaBendra EJRŽAF II prioriteto apžvalga.

 

 

Grupės

Piliečiai, Organizacijos, Mokymo įstaigos, Valstybinės institucijos, Socialiniai partneriai, Ekspertai

Teikite pasiūlymus dėl konsultacijos

Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose ir teikti pasiūlymus dėl jų gerinimo Lietuvos Respublikos institucijose.

Oficialus pasiūlymas

Norėdami gauti institucijos sprendimą / atsakymą dėl Jūsų pasiūlymo, stebėti jo nagrinėjimo eigą ir gauti formalų įstaigos atsakymą, prisijunkite prie sistemos.

Anoniminis pasiūlymas

Norėdami teikti pasiūlymą kaip anoniminis naudotojas, turėsite užpildyti specialią formą bei negalėsite stebėti Jūsų pasiūlymo nagrinėjimo eigos. Institucija nėra atsakinga už atsakymo pateikimą anoniminiam naudotojui.

Pasirinkite bylą
Galimi bylų tipai: doc, docx, gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, mp3, odt, odp, ods, pdf, ppt, pptx, tif, tiff, txt, xls, xlsx, wav, adoc, ai, zip, 7z, 7zFM.exe

Pažymėti laukai yra privalomi.