BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl atnaujinto Nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų plano 2021–2030 m. projekto

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Konsultacijos metodas
Metodo data
Nuo 2023-07-14 iki 2023-09-23

Prašome visuomenės pasidalyti idėjomis, užpildant klausimyną.

Aprašymas

Remiantis ES Reglamentu Nr. 2018/1999, valstybės narės privalo parengti atnaujintų Nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų planų 2021–2030 (NEKSVP) projektus per 3 metus nuo jų patvirtinimo. Susipažinti su dabartiniu galiojančiu Lietuvos Respublikos NEKSVP galite čia. Atnaujinimo procesas prasidėjo nuo 2021 m., kaip įmanoma labiau įtraukiant visuomenę (Dekarbonizacijos darbo grupių procesas ir Energetikos darbo grupių procesas). Atnaujintas NEKSVP projektas atliepia ambicingesnius klimato ir energetikos tikslus 2030 m.

Susipažinti su atnaujinamo NEKSVP projektu galite čia.

Konsultacijos tikslas

Gauti pasiūlymus ir nuomones apie NEKSVP projektą. Iš visuomenės gautas pastabas ministerijos nagrinės ir atsižvelgs atnaujinant dokumentą iki galutinio jo patvirtinimo 2024 m. birželio 30 d.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Ministerijos, gavusios pastabas ir pasiūlymus iš visuomenės, taip pat lauks pastabų ir iš Europos Komisijos. Pastabos, kurios keistų priemonių kiekį ir apimtis ir dėl kurių būtų priimti teigiami sprendimai, būtų perduoti pavaldžioms agentūroms modeliavimo procesui. Pastabų lentelę planuojama pateikti po tarpinstitucinių derybų.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Prašome visuomenės pasidalyti idėjomis, užpildant klausimyną.

Kontaktai

Jei turite daugiau klausimų, galite susisiekti el. p. [email protected] ir [email protected]

Paskelbta

2023-07-14

Galioja iki

2023-09-23