BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Atviros Vyriausybės partnerystės nacionalinio veiksmų plano (1 metų) pažangos įvertinimo

Paskelbta

2019-11-21

Galioja iki

2019-12-11

Įvertinimas

0

Aprašymas

Siekdama tapti atviresnė visuomenei ir labiau atitinkanti jos poreikius, 2011 metais Lietuva prisijungė prie Atviros Vyriausybės partnerystės  (angl. Open Government Partnership) programos, kurią inicijavo JAV ir Brazilija. Tarptautinė iniciatyva, šiuo metu apimanti daugiau nei 79 valstybes, yra platforma valstybių viešojo valdymo reformų kūrėjams ir diegėjams bendradarbiauti ir keistis gerąja patirtimi. Lietuva dalyvauja šioje iniciatyvoje drauge su visuomene rengdama ir įgyvendindama dvimečius nacionalinius veiksmų planus, kuriuose nustatomi pagrindiniai šalies įsipareigojimai ir jų įgyvendinimo gairės, veiksmai, atsakingos institucijos bei planuojami rezultatai.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2019 m. sausio 23 d. pritarė ketvirtajam nacionaliniam veiksmų planui (toliau - Veiksmų planas). 2018 - 2020 m. Veiksmų plano veiklos kryptys:

I. Viešojo valdymo institucijų veiklos atvirumas visuomenei;

II. Nevyriausybinių organizacijų aplinkos gerinimas;

III. Viešosios paslaugos;

IV. Piliečių įtraukimas į sprendimų priėmimą;

V. Atskaitomybė.

Visą su Lietuvos dalyvavimu Atviros Vyriausybės partnerystės tarptautinėje iniciatyvoje susijusią informaciją galite rasti Vyriausybės interneto svetainėje. Susipažinkite paspaudę čia. 

 

Viešosios konsultacijos tikslas:

Pristatyti Veiksmų plano (1 metų) įgyvendinimo pažangą, sužinoti piliečių nuomonę ir (ar) gauti pasiūlymus dėl plano veiksmų įgyvendinimo.

 

Viešosios konsultacijos metodas: elektroninė apklausa

 

Viešosios konsultacijos trukmė: nuo š. m. lapkričio 21 d. iki gruodžio 11 d.

 

Rezultatų panaudojimas: visuomenės nuomonė bus pristatyta darbo grupei, o gauti pasiūlymai įvertinti ir atliepti rengiant Veiksmų planą

 

Konsultacijos medžiaga:

Kviečiame susipažinti su Veiksmų plane numatytų priemonių (įsipareigojimų) įgyvendinimo (1 metų) pažanga ir žemiau esančioje apklausoje išreikšti savo nuomonę ir (ar) pateikti pasiūlymus

sutrumpinta tarpine įsivertinimo ataskaita 

detalia įsivertinimo ataskaita

Viešosios konsultacijos dėl Atviros Vyriausybės Partnerystės 2018 m. - 2020 m. nacionalinio veiksmų plano (1 metų) pažangos įvertinimo rezultatai

Viešosios konsultacijos rezultatai: Informuojame, kad viešoji konsultacija DĖL PASIŪLYMŲ, KAIP DIDINTI ATVIRUMĄ VALSTYBĖJE, RENGIANT 2020–2022 M. ATVIROS VYRIAUSYBĖS PARTNERYSTĖS VEIKSMŲ PLANĄ vykusi nuo šių metų kovo 9 d. iki balandžio 17 d. baigėsi. Viešosios konsultacijos metu iš viso buvo gauta 18 idėjų ir pasiūlymų, iš kurių 14 pateikė piliečiai ir kitos suinteresuotos visuomenės grupės, kitus - valstybinio sektoriaus įstaigos. Pusė (9) gautų idėjų ir pasiūlymų susiję su SKAIDRUMO principu. Artimiausiu metu idėjos ir pasiūlymai bus vertinami Vyriausybės kanceliarijos organizuojamuose renginiuose ir sprendžiama, kuriuos iš jų tikslinga įtraukti į 2020–2022 m. Atviros Vyriausybės Partnerystės veiksmų planą. Apie kvietimus dalyvauti pranešime informaciją skelbdami E.PILIETYJE bei PILIECIU MINISTERIJOJE. Sekite naujienas!

Grupės

Piliečiai, Organizacijos, Asociacijos, Valstybinės institucijos, Organizuotos pilietinės visuomenės grupės, Ekspertai

Teikite pasiūlymus dėl konsultacijos

Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose ir teikti pasiūlymus dėl jų gerinimo Lietuvos Respublikos institucijose.

Oficialus pasiūlymas

Norėdami gauti institucijos sprendimą / atsakymą dėl Jūsų pasiūlymo, stebėti jo nagrinėjimo eigą ir gauti formalų įstaigos atsakymą, prisijunkite prie sistemos.

Anoniminis pasiūlymas

Norėdami teikti pasiūlymą kaip anoniminis naudotojas, turėsite užpildyti specialią formą bei negalėsite stebėti Jūsų pasiūlymo nagrinėjimo eigos. Institucija nėra atsakinga už atsakymo pateikimą anoniminiam naudotojui.

Pasirinkite bylą
Galimi bylų tipai: doc, docx, gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, mp3, odt, odp, ods, pdf, ppt, pptx, tif, tiff, txt, xls, xlsx, wav, adoc, ai, zip, 7z, 7zFM.exe

Pažymėti laukai yra privalomi.

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Judita Leikienė
  Prieš 4 mėn.

  Tikiuosi aktyviai dalyvauti viešose konsultacijose.

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.