BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Atviros Vyriausybės partnerystės nacionalinio veiksmų plano (1 metų) pažangos įvertinimo

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti

Aprašymas

Siekdama tapti atviresnė visuomenei ir labiau atitinkanti jos poreikius, 2011 metais Lietuva prisijungė prie Atviros Vyriausybės partnerystės  (angl. Open Government Partnership) programos, kurią inicijavo JAV ir Brazilija. Tarptautinė iniciatyva, šiuo metu apimanti daugiau nei 79 valstybes, yra platforma valstybių viešojo valdymo reformų kūrėjams ir diegėjams bendradarbiauti ir keistis gerąja patirtimi. Lietuva dalyvauja šioje iniciatyvoje drauge su visuomene rengdama ir įgyvendindama dvimečius nacionalinius veiksmų planus, kuriuose nustatomi pagrindiniai šalies įsipareigojimai ir jų įgyvendinimo gairės, veiksmai, atsakingos institucijos bei planuojami rezultatai.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2019 m. sausio 23 d. pritarė ketvirtajam nacionaliniam veiksmų planui (toliau - Veiksmų planas). 2018 - 2020 m. Veiksmų plano veiklos kryptys:

I. Viešojo valdymo institucijų veiklos atvirumas visuomenei;

II. Nevyriausybinių organizacijų aplinkos gerinimas;

III. Viešosios paslaugos;

IV. Piliečių įtraukimas į sprendimų priėmimą;

V. Atskaitomybė.

Visą su Lietuvos dalyvavimu Atviros Vyriausybės partnerystės tarptautinėje iniciatyvoje susijusią informaciją galite rasti Vyriausybės interneto svetainėje. Susipažinkite paspaudę čia. 

 

Viešosios konsultacijos tikslas:

Pristatyti Veiksmų plano (1 metų) įgyvendinimo pažangą, sužinoti piliečių nuomonę ir (ar) gauti pasiūlymus dėl plano veiksmų įgyvendinimo.

 

Viešosios konsultacijos metodas: elektroninė apklausa

 

Viešosios konsultacijos trukmė: nuo š. m. lapkričio 21 d. iki gruodžio 11 d.

 

Rezultatų panaudojimas: visuomenės nuomonė bus pristatyta darbo grupei, o gauti pasiūlymai įvertinti ir atliepti rengiant Veiksmų planą

 

Konsultacijos medžiaga:

Kviečiame susipažinti su Veiksmų plane numatytų priemonių (įsipareigojimų) įgyvendinimo (1 metų) pažanga ir žemiau esančioje apklausoje išreikšti savo nuomonę ir (ar) pateikti pasiūlymus

sutrumpinta tarpine įsivertinimo ataskaita 

detalia įsivertinimo ataskaita

Viešosios konsultacijos dėl Atviros Vyriausybės Partnerystės 2018 m. - 2020 m. nacionalinio veiksmų plano (1 metų) pažangos įvertinimo rezultatai

 

Paskelbta

2019-11-21

Galioja iki

2019-12-11