BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl aukštos meninės vertės, įvairaus ir įtraukaus kultūros turinio prieinamumo didinimo

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

123

Aprašymas

Pažangos priemonė „Aukštos meninės vertės, įvairaus ir įtraukaus kultūros turinio prieinamumo didinimas“ sprendžia 2021-2030 m. Kultūros ir kūrybingumo plėtros programoje įvardintą problemą: neaktyvus gyventojų dalyvavimas kultūroje ir netolygus jos vartojimas nesutelkia kultūros potencialo sąmoningai visuomenei ugdyti.

Gyventojų aktyvumo stoka kultūrinėse kūrybinėse veiklose pasireiškia nepakankamu gyvai kultūroje dalyvaujančiųjų skaičiumi. Įvairioms visuomenės grupėms trūksta motyvacijos bei sąmoningumo įsitraukti į kultūrinį gyvenimą kaip į prasmingą, gyvenimą praturtinančią veiklą. Nepakankamas aktyvumas kultūroje argumentuojamas nepasitenkinimu kultūros paslaugų kokybe, nevienodu prieinamumu skirtingoms socialinėms grupėms bei gyvenantiems atokiau nuo didžiųjų miestų.

 

Pažangos priemonės „Aukštos meninės vertės, įvairaus ir įtraukaus kultūros turinio prieinamumo didinimas“ aprašas

Pažangos priemonės „Aukštos meninės vertės, įvairaus ir įtraukaus kultūros turinio prieinamumo didinimas“ pagrindimas

Konsultacijos tikslas

Šia konsultacija siekiama rasti kuo įvairesnių būdų, kaip paskatinti šalies gyventojus aktyviai dalyavuti kultūriniame gyvenime.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Viešosios konsultacijos rezultatas bus naudojamas įgyvendinti Kultūros ir kūrybingumo plėtros programos pažangos priemonę „Aukštos meninės vertės, įvairaus ir įtraukaus kultūros turinio prieinamumo didinimas“.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Savo pastabas, pasiūlymus kviečiame pateikti el. paštu [email protected] iki gruodžio 3 d. 

Kontaktai

Saulius Zubrys, Strateginių pokyčių grupės patarėjas. El. p. [email protected], tel. +370  608 45 972

Paskelbta

2021-11-29

Galioja iki

2021-12-03