BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl biurokratinės naštos, susijusios su mokesčių apmokėjimu, mažinimo labai smulkioms įmonėms

Paskelbta

2020-07-23

Institucija
Galioja iki

2020-07-29

Įvertinimas

0

Aprašymas

Programa „Kurk Lietuvai" kartu su Valstybine mokesčių inspekcija organizuoja fokus grupės diskusiją su samdomų darbuotojų turinčių labai smulkių įmonių (iki 15 darbuotojų) atstovais bei smulkioms įmonėms buhalterines paslaugas teikiančių įmonių atstovais. Diskusijos metu sieksime išsiaiškinti, kokio dydžio administracinę naštą patiria darbuotojų turinčios smulkios įmonės dėl darbo užmokesčio mokesčių (GPM, PSD ir VSD) apskaitos ir apmokėjimo bei kokiais būdais galėtume šią naštą sumažinti.

Viešosios konsultacijos tikslas – identifikuoti ir įvertinti labai smulkių įmonių poreikius ir problemas, susijusias su darbo užmokesčio mokesčių apskaita ir apmokėjimu.

Konsultacijos metodas – fokus grupės diskusija.

Konsultacijos laikas - liepos 29 d. (trečiadienis) 9-11 val.

Konsultacijos vieta – Valstybinė mokesčių inspekcija, Vilnius, Vasario 16-osios g. 14, 211 salė.

Rezultatų panaudojimas – konsultacijos rezultatai bus panaudoti įgyvendinant 2020 m. Finansinių technologijų (Fintech) industrijos plėtrai Lietuvoje skatinti plano priemonę 1.13 „Išanalizuoti galimybes mokesčių administravimo priemonėmis, nekeičiant apmokestinimo taisyklių, automatizuoti labai mažų įmonių ir individualią veiklą vykdančių asmenų mokesčių surinkimą, ir įvertinti reikalingų teisės aktų pakeitimų poreikį“.

Kaip dalyvauti? Prašome iki 2020 m. liepos 27 d. registruotis el. paštu egle.ceponyte@kurklt.lt

Apklausos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik  informacijai sužinoti ir valdyti.

Daugiau informacijos apie projektą: http://kurklt.lt/projektai/smulkiu-imoniu-bei-individualia-veikla-vykdanciu-asmenu-mokesciu-surinkimo-automatizavimas/

Viešoji konsultacija vykdoma Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

 

Grupės

Organizacijos, Asociacijos, Organizuotos pilietinės visuomenės grupės, Verslo organizacijų atstovai