BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl EdTech sprendimų ugdymo įstaigose išbandymo ir EdTech kompetencijų centro

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

870

Aprašymas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su programa „Kurk Lietuvai“ skelbia viešąją konsultaciją dėl platformos švietimo technologijų ir inovacijų (EdTech) išbandymui bei Skaitmeninių įgūdžių ir EdTech kompetencijų centro veikimo modelių kūrimo. Siekiant kuo sklandesnio modelių kūrimo proceso ir įgyvendinimo, konsultacijos metu suinteresuotos šalys yra kviečiamos diskusijai bei pastabų teikimui.

COVID-19 pandemija netikėtai ir nepasiruošus paskatino mus išbandyti nuotolinius susirinkimus, o moksleivius – nuotolinį mokymą. Neišvengėme klaidų. Vis dėlto, pasaulio švietimo technologijų ir inovacijų (EdTech) ekspertai įsitikinę, kad tai puiki galimybė švietimo sistemoje įgyvendinti didelius pokyčius. Tik šįkart – jiems iš anksto pasiruošti.

EdTech – tai greitai besivystanti inovacijų švietimo sektoriuje ekosistema, kurioje startuoliai, smulkus ir vidutinis verslas (SVV) kuria inovatyvius, dažniausiai naujausiomis technologijomis grįstus sprendimus švietimo sektoriaus iššūkiams spręsti. Ši švietimo sektoriaus skaitmeninės transformacijos iniciatyva įgalina diegti naujausias edukacines technologijas, įgyvendinant paskatų ir palaikymo sistemą skaitmeninėms švietimo inovacijoms kurti ir išbandyti. EdTech didina švietimo paslaugų kokybę, taip sukuriant daugiau gerovės visuomenei.

Platforma EdTech sprendimų išbandymui bei Skaitmeninių įgūdžių ir EdTech kompetencijų centras padėtų sutelkti reikalingas žinias bei žmogiškuosius išteklius greitam IKT ir EdTech sprendimų ugdymo įstaigose taikymui bei padėtų vystytis paskatų sistemai ugdymo įstaigoms diegtis technologijas. Taip pat pagerėtų švietimo paslaugų teikėjų skaitmeniniai įgūdžiai, kas leis ugdyti visuomenės gebėjimą spręsti problemas technologijų pagalba.

Tikslas

Viešosios konsultacijos tikslas – sulaukti suinteresuotų šalių pastabų dėl platformos ir kompetencijų centro veikimo modelių koncepcijos.

Programa

10:00 Sveikinimo žodis ir projekto pristatymas
10:15 Platformos švietimo technologijų ir inovacijų (EdTech) išbandymui bei Skaitmeninių įgūdžių ir EdTech kompetencijų centro veikimo modelių pristatymas ir pastabų teikimas realiu laiku
11:15–11:30 Pagrindinių pastabų apibendrinimas bei tolimesnių žingsnių planavimas
11:30–12:00 Laikas dalyvių klausimams

Moderatoriai

„Kurk Lietuvai“ projektų vadovai Lauryna Filatovaitė ir Lukas Stakėla

Laikas ir dalyvavimas

Apskritojo stalo diskusija vyks š.m. gegužės 12 d. 10:00 val. MS Teams darbo erdvėje. Dalyvavimui būtina išankstinė registracija, užpildant dalyvio anketą. Registracija vyksta iki š.m. gegužės 10 d. Registracijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik apskritojo stalo diskusijos dalyviams, jų skaičiui sužinoti ir valdyti.

Papildoma informacija

Ši viešoji konsultacija yra „Kurk Lietuvai“ programos vykdomo projekto „Švietimo sektoriaus inovatyvumo skatinimas: EdTech ekosistemos plėtra“ dalis. Visą su projektu susijusią informaciją galima rasti čia.

Projekto vadovai

Lauryna Filatovaitė ([email protected]) ir Lukas Stakėla ([email protected])

 

Viešosios konsultacijos rezultatai bus naudojami tobulinant platformos švietimo technologijų ir inovacijų (EdTech) išbandymui bei Skaitmeninių įgūdžių ir EdTech kompetencijų centro veikimo modelių koncepciją.

Paskelbta

2021-04-28

Galioja iki

2022-05-12