BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl energetikos startuolių Lietuvoje

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti

Aprašymas

KONTEKSTAS

Energetikos ministerija siekdama įvertinti šalies inovatyvių technologijų ir sprendimų potencialą renka informaciją apie Lietuvoje veikiančius energetikos startuolius.

Perėjimas link klimato neutralumo yra visame pasaulyje aktualus procesas, kuris yra neįmanomas be inovacijų ir startuolių įsitraukimo kuriant technologijas, kurios prisidėtų prie bendro Europos Sąjungos ir kitų šalių tikslo įgyvendinimo – siekio, kad ekonomika taptų klimatui neutrali.

Energetikos sektoriui sparčiai keičiantis, mažėjant reguliacijai, spartėjant atsinaujinančių energijos išteklių plėtrai, augant vartotojų įsitraukimui, energetikos sistemos lankstumo poreikiams, duomenų atvėrimo ir jų apdorojimo galimybėms atsiveria didžiulė naujų paslaugų rinka ir potencialas inovatyviems verslams kurtis.

VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS TIKSLAS – Energetikos ministerija kviečia užpildyti trumpą apklausą ir padėti įvertinti šalies švarių (netaršių ir nekenksmingų aplinkai) energetikos technologijų inovacijų potencialą. Surinkta informacija padės užtikrinti tinkamą sprendimų priėmimą švarios energetikos startuolių skatinimo srityje ir padės identifikuoti tikslingas paramos priemones.

VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS METODAS – elektroninė apklausa.

TRUKMĖ – konsultacija su visuomene vyksta iki 2021 m. balandžio 11 d.

KAIP DALYVAUTI? Užpildyti anketą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą.

REZULTATŲ APTARIMAS Apklausos dalyviai bus kviečiami į diskusiją balandžio 16 d., kurios metu bus pristatytos galimybės energetikos startuoliams ir atsakyta į jiems rūpimus klausimus.

REZULTATŲ PANAUDOJIMAS - gauti atsakymai bus panaudoti kuriant palankesnę aplinką energetikos startuoliams.

Papildomą informaciją teikia Energetikos ministerijos Inovacijų ir tarptautiškumo skyriaus patarėja Ieva Visockienė tel. tel. 85 203 46 77 (6).

 

Paskelbta

2021-03-29

Galioja iki

2021-04-11