BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl informacijos apie pameistrystę sklaidos

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

194

Aprašymas

Nuo 2020 m. kovo „Kurk Lietuvai“ kartu su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru (KPMPC) vykdo projektą dėl pameistrystės skatinimo Lietuvoje. Vienas kertinių pameistrystės vystymo aspektų – aktuali ir lengvai pasiekiama informacija visoms grupėms, suinteresuotoms pameistrystės vykdymu.

Projekto eigoje siekiama paruošti gaires metodiniam vadovui-leidiniui, kuris padėtų tiek profesinio mokymo įstaigoms, tiek darbdaviams sklandžiai įsitraukti į pameistrystę. Šiame leidinyje bus sutelkta visa aktuali informacija, reikalinga sėkmingam pameistrystės organizavimui ir vykdymui.

Maloniai kviečiame į apskrito stalo diskusiją, kurios metu bus siekiama aptarti metodinio leidinio-vadovo turinį, išsigryninti aktualiausius turinio aspektus, ir susirinkti suinteresuotų grupių grįžtamąjį ryšį.

Tikslas - ruošiamo metodinio vadovo turinio pilotavimas, potemių išgryninimas.

Metodas – apskrito stalo diskusija.

Laikasrugpjūčio 21 d.

Vieta - Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras (KPMPC).

Rezultatų panaudojimas – viešosios konsultacijos rezultatai bus naudojami rengiant metodinį pameistrystės organizavimo vadovą, skirtą profesinio mokymo įstaigoms ir darbdaviams.

Pasiūlymus ir pastabas taip pat kviečiame teikti el. paštu [email protected] ir ž[email protected].

Papildoma informacija: ši viešoji konsultacija yra „Kurk Lietuvai“ programos vykdomo projekto „Profesinio mokymo pameistrystės forma skatinimas: verslo ir profesinio mokymo įstaigų bendradarbiavimo poreikių analizė“ dalis. Visą su projektu susijusią informaciją galima rasti projekto svetainėje (nuoroda čia).

Projekto vadovai: Miglė Orlauskė ([email protected]) ir Žygimantas Kapočius ([email protected]).

Viešoji konsultacija vykdyta Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

Viešosios konsultacijos rezultatai

Su viešosios konsultacijos rezultatais galite susipažinti čia.

Paskelbta

2020-08-20

Galioja iki

2020-08-22