BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Kultūrinių intervencijų projektų viešojo pirkimo

Paskelbta

2021-04-16

Institucija
Galioja iki

2021-04-21

[[consult: type]]

Elektroninė konsultacija

Įvertinimas

0

Aprašymas

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (toliau – Perkančioji organizacija), siekdama tinkamai pasirengti numatomam projekto „Kultūrinės edukacijos administravimo platformos, kultūros edukatorių tinklo sukūrimas, siekiant užtikrinti kokybišką ir įvairialypį kultūros ugdymą bei nuoseklų koordinavimą“ Kultūrinių intervencijų projektų viešajam pirkimui (toliau – Pirkimas) organizuoja rinkos dalyvių konsultaciją.

Viešosios konsultacijos objektas – Pasirengimas Pirkimui, teikiant rinkai susipažinti techninę specifikaciją ir jos priedus (pridedama).

Viešosios konsultacijos tikslas – Perkančioji organizacija iki Pirkimo pradžios teikia rinkos dalyviams aukščiau nurodytus dokumentus, ir prašo tiekėjų, kurie yra suinteresuoti dalyvauti Pirkime, pateikti pasiūlymus ir pastabas dėl:

1. galimo Kultūrinių intervencijų projekto veiklų intensyvumo;
2. galimų Kultūrinių intervencijų projekto įgyvendinimui pasitelkiamų formų ar sričių;
3. galimų minimalių reikalavimų Kultūrinių intervencijų projektui;
4. dėl galimų tekstinės, grafinės, vaizdinės ar audiovizualinės medžiagos prie Kultūrinių intervencijų projekto aprašymo pateikimo formų;
5. Kultūrinių intervencijų projektuose dalyvausiančių mokyklų atrankos modelio.

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo būdas ir terminas – viešoji konsultacija vykdoma CVP IS priemonėmis arba rašant laišką el. p.   Gabija.Cepulionyte@lnb.lt arba Ugne.Rinkeviciute@lnb.lt. Prašome pateikti pasiūlymus ir pastabas ne vėliau kaip iki 2021 m. balandžio 21 d. 17 val. Klausimai, pasiūlymai ir pastabos, gauti pasibaigus aukščiau nurodytam terminui, gali būti nenagrinėjami.

Pateikti pasiūlymai ir  pastabos bus aptarti nuotolinės konsultacijos metu 2021 m. balandžio 23 d. 10–11:30 val.  

Prisijungimo nuoroda atskiru laišku bus išsiųsta tiekėjams, pateikusiems siūlymus ir pastabas ir užsiregistravusiems dalyvauti, užpildant šią formą: https://forms.gle/WQjLUHeXJq2ZGQ369.

Visi CVP IS priemonėmis pateikti rinkos dalyvių klausimai, pasiūlymai ir pastabos, susiję su konsultacijos objektu, ir Perkančiosios organizacijos priimti spendimai po nuotolinio aptarimo bus paviešinti CVP IS prie rinkos konsultacijos dokumentų ne vėliau kaip iki Pirkimo pradžios.

Kontaktiniai asmenys:

Gabija Čepulionytė (pasiteiravimui raštu): gabija.cepulionyte@lnb.lt

Ugnė Rinkevičiūtė (pasiteiravimui žodžiu): (8 5) 239 8631