BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Kultūros politikos pagrindų įstatymo

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

314

Aprašymas

Kultūros ministerija teikia visuomenei, institucijoms ir organizacijoms susipažinti su Lietuvos Respublikos kultūros politikos pagrindų įstatymo projektu (toliau – Projektas), kuriuo siekiama bendro ir kryptingo tvarių kultūros teisinių santykių įtvirtinimo, apibrėžiant kultūros politikos tikslą ir uždavinius, kultūros politikos principus, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vaidmenį formuojant ir įgyvendinant kultūros politiką, savivaldybių kultūros politikos santykį su valstybės kultūros politika,  kultūros dalyvių sistemą, jų tarpusavio ryšius ir vaidmenį, kultūros dalyvių kompetencijų tobulinimą.

Konsultacijos tikslas

Sulaukti visuomenės pasiūlymų dėl Projekte siūlomų nuostatų.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Viešosios konsultacijos rezultatai bus panaudoti tikslinant Projektą.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Konsultacijoje galite dalyvauti teikdami pasiūlymus ir pastabas el. paštu [email protected] arba simona.grybkauskaite@lrkm.lt ar virginijus.varnaitis@lrkm.lt iki 2024 m. kovo 15 d.

Paskelbta

2024-02-27

Galioja iki

2024-03-15