BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimo projekto

Svarbu: Viešoji konsultacija rengiama didesnio poveikio projektui
Organizuojanti institucija
Įvertinimas

0

Peržiūros

94

Aprašymas

Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo plane numatyta priemonė „Parengti įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ ir kitų susijusių įstatymų pakeitimo įstatymų projektus, siekiant pritraukti į Lietuvą aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus bei sukurti jiems patrauklią imigracijos sistemą“. Kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas ne tik stabdo Lietuvos įmonių plėtrą bet tuo pačiu ir mažina Lietuvos patrauklumą investuotojams. Maži į Lietuvą dirbti atvykstančių aukštos profesinės kvalifikacijos užsieniečių, taip pat po studijų užbaigimo Lietuvoje pasiliekančių užsieniečių skaičiai nepadeda Lietuvos darbdaviams spręsti kvalifikuotos darbo jėgos trūkumo problemos. Atsižvelgiant į tai, šis projektas priskiriamas didesnio poveikio projektams, todėl prieš rengiant Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimo projektą planuojama atlikti poveikio vertinimą.

Konsultacijos tikslas

Gauti suinteresuotų asmenų nuomonę dėl poveikio vertinimo rezultatų.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Viešosios konsultacijos rezultatai bus panaudoti rengiant Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. IX-2206 pakeitimo įstatymo projektą.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Informacija bus patikslinta artimiausiu metu.

Kontaktai

Informacija bus patikslinta artimiausiu metu.

Planuojama nuo

2022-02-07

Planuojama iki

2022-03-07