BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Lietuvos Respublikos savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo įgyvendinimo

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Tikslinės grupės
Įvertinimas
Peržiūros

679

Aprašymas

Siekiama, kad šalies savivaldybės aktyviau įsitrauktų į savo infrastruktūros pertvarką, kaip tai numato šių metų pradžioje įsigaliojęs Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymas, išsiaiškinti, su kokiomis kliūtimis jos susiduria.

Aktuali informacija apie esamą situaciją, kylančias problemas, trikdžius leis tiksliau prognozuoti šio proceso eigą, padės tobulinti jo teisinį reglamentavimą, pašalinti išryškėjusias spragas, sukurti aiškesnį reguliavimą.

Apklausa leis išsiaiškinti, ar savivaldybių bendruose planuose nustatytos prioritetinės plėtros teritorijos ir prioritetinė savivaldybės infrastruktūra, atleidimo nuo savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokų tvarka ir patvirtinti savivaldybės infrastruktūros pripažinimo prioritetine kriterijai. Taip pat, ar nustatyti savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifai, įmokų už prioritetinę ir neprioritetinę savivaldybės infrastruktūrą dydžiai ir kt. aktuali informacija.

Konsultacijos tikslas

Siekiama sužinoti esamą situaciją Lietuvos savivaldybėse įgyvendinant Lietuvos Respublikos savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymą ir tobulinti savivaldybių infrastruktūros plėtros teisinį reglamentavimą. Išsiaiškinus savivaldybių poziciją dėl įstatymo nuostatų įgyvendinimo, aiškiau reglamentuoti savivaldybių infrastruktūros plėtrą ir sukurti sąlygas darnesniam savivaldybių infrastruktūros vystymui.

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Lietuvos Respublikos Seimo rudens sesijoje numatomas įstatymo pakeitimo projekto svarstymas, surinkti duomenys bus itin aktualūs; išsiaiškinus teisinio reguliavimo trūkumus bus sudarytos galimybės juos šalinti.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Dalyvauti apklausoje galite užpildę anketą.

Kontaktai

Pasiūlymų teikimas: [email protected]

 

Viešosios konsultacijos rezultatai

Konsultacijos metu gauta informacija bus naudojama užtikrinant visų apklausos dalyvių konfidencialumą.

Paskelbta

2021-09-05

Galioja iki

2021-09-27